ČSOB spouští pro klienty komunikaci přes aplikaci WhatsApp

ČSOB spustila novou možnost komunikace se svými klienty. Nyní je možné kontaktovat banku prostřednictvím mobilní aplikace WhatsApp, díky které může klient řešit běžné dotazy, aniž by musel volat na informační linku nebo navštěvovat pobočku.

Komunikovat s bankou odkudkoliv je však již dlouhodobě možné také pomocí online chatu či videa na webových stránkách banky, Facebooku, Twitteru, Youtube (včetně recenzí ke Smartbankingu na Google Play) či například Skypu. Spolu s aplikací WhatsApp tak ČSOB nabízí svým klientům opravdu široké spektrum možností vzájemné komunikace. 

Služba, kterou ČSOB zavádí jako první banka v České republice, by měla klientům přinést ještě větší komfort a pohodlí při vzájemné interakci s bankou. Prostřednictvím světově oblíbené aplikace je nyní možné komunikovat i s klientským servisem ČSOB a řešit různé dotazy, které se týkají nejen bankovních produktů a služeb. ČSOB tak rozšiřuje paletu možností vzájemné komunikace o další kanál, díky kterému bude klientům dostupná téměř kdykoliv a odkudkoliv.  Aplikaci WhatsApp je možné stáhnout v obchodech Google Play i App Store a to zcela zdarma.

Vzhledem k tomu, že aplikace WhatsApp limituje počet konverzací na jedno telefonní číslo, bude ČSOB vždy po určitě době stávající telefonní číslo nahrazovat novým. 

Newsletter