Evropské výnosy rostou rychleji než americké díky lepším revizím evropských PMI. Euro navyšuje zisky nad 1,0500 EURUSD. Silnější euro pomohlo forintu a koruně. Domácí měna pod 24,45 za euro. Zlotý se obchoduje do strany vinou zasedání centrální banky.

Digital Transformation Summit ukáže nové možnosti automatizace a digitalizace obchodu i financí

Zdroj: Depositphotos

Digitální transformaci začaly v posledním roce intenzivně řešit i firmy, kterých se dříve prakticky netýkala. Celé odvětví několikanásobně vyrostlo, rychle se posouvá a vyvíjí a proniká i do řízení obchodu a financí. 3. ročník Digital Transformation Summitu proto už za měsíc přinese nejnovější zkušenosti a inspiraci od českých lídrů v automatizaci a digitalizaci firemních procesů, obchodu či marketingu, stejně jako pohled a novinky přímo od Salesforce, celosvětově nejinteligentnějšího systému řízení vztahů se zákazníky.

Srdcem Digital Transformation Summitu (DTS) budou ukázky konkrétních řešení z praxe na poli digitální transformace a automatizace. 12. května se v Kongresovém centru v Praze i online o své zkušenosti a praktické ukázky podělí 8 lídrů firem, které patří k inovátorům na poli digitalizace a automatizace.

„Naším cílem je především poskytnout možnost přiučit se něco konkrétního a praktického od úspěšných firem z různých segmentů ekonomiky. A to ať už člověk pracuje v obchodu, financích, marketingu, zákaznickém servisu, IT nebo na back office,“ popisuje Jiří Mach, CEO české technologické společnosti Enehano Solutions, která je hlavním organizátorem DTS.

V hlavní roli inspirace

DTS odstartuje Salesforce, který je podle společnosti Gartner dlouhodobým celosvětovým lídrem CRM řešení. Hrvoje Supić, regionální viceprezident Salesforce pro střední a východní Evropu, představí kromě pohledu Salesforce na digitální transformaci novinky i nejnovější trendy a také srovná stav digitalizace v Česku a na Slovensku se západními trendy.

Těžištěm celého summitu pak budou hlavně inspirativní příběhy firem a jejich případové studie zaměřené na automatizaci a digitální transformaci. Tajemství svého úspěchu poodhalí společnosti jako Česká spořitelna, Carvago, Moneta, Slovnaft nebo Bobcat.

Účastníci se od lídrů těchto a dalších firem dozví například to, jak a proč digitalizovat obchodní proces, jaké nástroje lze využít k reportingu v komerčních bankovnictví, jak probíhá transformace marketingu ve finanční sféře nebo jak díky automatizaci zvýšit efektivitu zaměstnanců.

Návštěvníci Kongresového centra se mohou těšit také na tradičně živý networking, a odnést si tak cenné zkušenosti i kontakty od kolegů z jiných firem i oborů. Celá akce vyvrcholí panelovou diskuzí, ve které budou špičky svého řemesla hledat odpověď na otázku, zda jsou pro transformaci firem důležitější technologie nebo lidé.

 

 

Newsletter