Digital Transformation Summit ukáže nové možnosti automatizace firmy a digitální transformace

Digitální transformace a automatizace se stávají každodenní součástí korporací i start-upů několik posledních let, právě letos se jimi ale firmy začaly zabývat nejintenzivněji v historii. Digital Transformation Summit proto přinese mnoho inspirace od inovátorů v automatizaci firemních procesů i přímo od Salesforce, celosvětově nejinteligentnějšího systému řízení vztahů se zákazníky.   

Digital Transformation Summit (DTS) navazuje na každoroční konferenci Basecamp Prague od Salesforce, která se letos kvůli pandemii koronaviru nekoná. O inspirativní příběhy firem a lidí, kteří s pomocí Salesforce přetvářejí okolní svět a mění zvyklosti svých odvětví, však Praha ani tento rok nepřijde.

„Podobně jako Basecamp chceme především poskytnout možnost přiučit se něco konkrétního a praktického od úspěšných firem. A to ať už člověk pracuje v obchodu, financích, marketingu, zákaznickém servisu nebo IT,“ popisuje Jiří Mach, CEO české technologické společnosti Enehano Solutions, která je hlavním organizátorem DTS.

 V hlavní roli inspirace

DTS otevře samotný Salesforce, za který vystoupí Hrvoje Supic, regionální viceprezident odpovědný za střední a východní Evropu. Ten kromě pohledu Salesforce na digitální transformaci představí novinky a pokrok v regionu CEE, stejně jako vliv onemocnění COVID-19.

Těžištěm celého summitu budou ale hlavně inspirativní příběhy vůdčích tuzemských firem v oblasti automatizace a jejich případové studie zaměřené na automatizaci a digitální transformaci firemních procesů a komunikaci se zákazníkem. Účastníkům tak bude například představeno, jak za pomoci umělé inteligence řídit distribuční sítě během koronakrize, jak řídit obchod a management partnerské komunity nebo jak zavést Cloud CRM do Enterprise společnosti.

Z tuzemských speakerů se představí třeba Pavel Kotting (ředitel IT, ČMSS), Vladimír Püschner (ředitel IT, DPD) anebo Jan Zimovčák (Digital Marketing Specialist, Flowmon Networks).

Kromě workshopů se mohou zájemci těšit na sekci online Q&A, kde se budou moci ptát klíčových lokálních expertů na téma digitální transformace. O své postřehy se podělí například Dalibor Machoň (Head of Sales, ČSOB Pojišťovna), Levon Ter-Ghazaryan (Senior Project Manager, Bageterie Boulevard) anebo Olga Okparaigwe (Global Technology Director, Impact Hub).

„Přestože se event bude konat online, nepřijdou účastníci ani o networking. Ten bude probíhat přes platformu Confer-O-Matic, kde se bude možné účastnit různých přednášek i networkingu s experty a speakery,“ popisuje Jiří Mach z Enehana.

Základní informace o akci:

Název: Digital Transformation Summit

Termín: čtvrtek 15. 10. 2020

Místo: Virtuální svět Confer-O-Matic: conferomatic.com

Cena: zdarma

Registrace: www.enehano.cz/digital-transformation-summit-salesforce

Newsletter