Evropské výnosy smíšené, americké rostou. Dolar včera zpevnil k 1,0850 za euro. Koruna krátce oslabila nad 24,75 za euro, dnes se obchoduje pod 24,70 za euro.

Direct pojišťovna má novou mluvčí. Přichází z HomeCreditu

Nela Maťašeje nastupuje na pozici tiskové mluvčí pojišťovny Direct. Od února v ní bude zodpovídat za externí komunikaci a mediální servis pro novináře. V Directu současně povede tým, který zastřeší komunikaci s veřejností i zaměstnanci.

Nela přichází do Directu z českého Home Creditu (skupina PPF), kde měla na starosti externí a interní komunikaci. Předtím pracovala řadu let v redakcích předních českých vydavatelských domů. Jako redaktorka, webeditorka a editorka sbírala zkušenosti například v Deníku nebo zpravodajském týdeníku Sedmička vydavatelství Mladá fronta. Kromě toho působila také jako PR manažerka Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Vystudovala žurnalistiku a politologii na Masarykově univerzitě. Ve volném čase ráda maluje, cestuje a věnuje se dekorování a organizaci svateb.

V Direct pojišťovně, která je nejrychleji rostoucí pojišťovnou na trhu, nově vznikne i komunikační tým, který bude mít ve firmě na starosti externí a interní komunikaci.

Newsletter