Do Partners přichází Pavel Krump, nový obchodní ředitel

Finanční skupina Partners výrazně posiluje svůj obchodní tým. Od 1. dubna do ní nastupuje nový obchodní ředitel Pavel Krump. Před svým nástupem do Partners pracoval více než 11 let v několika významných finančních institucích, posledních 5 let působil v pojišťovně MetLife Europe na pozici Brokerage Director pro Českou a Slovenskou republiku. Svoji kariéru zahájil v roce 2008 ve společnosti ING Life Insurance N.V., kde se během pěti let vypracoval na pozici Broker Managera.

„Pavel Krump je zkušený a lidsky vyzrálý manažer, který má velký drajv na finální výsledek a výstup jeho práce a aktivit. Skvělé je, že s ním už mnoho let úspěšně spolupracujeme jako s lídrem strategického obchodního partnera a nyní na tom můžeme stavět při budování finanční skupiny Partners,“ říká Petr Borkovec, generální ředitel finanční skupiny Partners.

Za velký přínos Pavla Krumpa považuje také jeho zkušenosti z finančních institucí, jeho znalost trhu i vztahy s lidmi jak v Partners, tak i mimo skupinu. „Na pozici obchodního ředitele Partners jsme navíc hledali nejen manažersky a obchodně zkušeného člověka, ale chtěli jsme také partnera, který bude umět zastřešit i technickou stránku mnoha projektů a vztahů s našimi partnery. Pavel bude obchodní ředitel celé finanční skupiny Partners. Pomůže nám tedy i s obchodním rozvojem naší investiční společnosti, nemovitostního fondu, životní pojišťovny Simplea i nové neživotní pojišťovny, kterou budujeme,“ doplňuje plánované aktivity Petr Borkovec.

Nový obchodní ředitel Partners Pavel Krump se těší na nové pracovní výzvy: „Nestává se úplně často, aby společnost, která vznikla na zelené louce, vybudovala bez vstupu strategického investora tak komplexní skupinu, jako jsou Partners. Mám velkou radost, že jsem dostal možnost aktivně se podílet na jejím dalším vývoji. Budu se snažit, abychom v první řadě co nejvíce využili potenciálu skupiny v rámci Partners a následně i na celém retailovém trhu.“ 

Pavel Krump vystudoval Provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě a Economics and Management na Wageningen University v Nizozemí. Má dva syny a rád se věnuje cyklistice a lyžování.

Newsletter