Do StartupJobs přichází tři posily: Cieslar, Černý a Javornický

Kariérní portál StartupJobs, který mladým technologickým firmám pomáhá získat ty nejlepší kandidáty, posilují tři nové tváře. Z Czech News Center přichází nový CPO Ondřej Javornický (37), bývalý šéfredaktor České informační agentury Ondřej Černý (45) rozšíří redakci SJ.News a specialista komunikace vědy, technologií a inovací Akademie věd ČR Petr Cieslar (31) pomůže marketingovému směřování firmy.

Rozvoj produktu, marketingu a rozšíření redakce

Portál StartupJobs nově přivítal tři nové kolegy. Ondřej Javornický přichází do společnosti po sedmileté zkušenosti v Seznam.cz a třech letech v Czech News Center, kde se věnoval produktovému managementu. V pozici CPO se hodlá zaměřit zejména na udržení podstaty produktu a jeho další rozvoj.

„Velice se těším, až se společně s produktovým týmem pustíme do zdokonalování technologické podstaty StartupJobs. Technologie je klíčovým segmentem, který stojí mezi kandidátem a firmou, a vidíme zde velký prostor, kam ji posunout,“ komentuje Javornický, který do StartupJobs nastoupil na pozici nového CPO.

Ondřej Javornický

Redakci SJ.News rozšíří Ondřej Černý, který do firmy přináší zkušenosti šéfredaktora České informační agentury. Věnovat se bude reportážím, rozhovorům a aktualitám ze světa českých startupů.

„Svět startupů může mnohým připadat cizí. Rád bych jim ukázal, že lidé, kteří je budují, jsou inspirativní. Mají zajímavé myšlenky stejně jako potenciál oslovit čtenáře napříč generacemi,“ uvádí Černý.

Ondřej Černý

Posilou marketingového týmu je pak Petr Cieslar, který do StartupJobs přináší zkušenosti kreativce a správce sociálních sítí. V minulosti působil například jako vedoucí Oddělení publicity vědy, výzkumu a inovací, čtyři roky jako specialista sociálních sítí Akademie věd ČR.

„Mou snahou vždy bylo přetavit složitý obsah na jednoduchý. Tuto filozofii si hodlám udržet i ve StartupJobs a potenciálním kandidátům předat to, co je na práci ve startupech atraktivní,“ říká Cieslar.

Petr Cieslar

StartupJobs je platforma pro startupy, kterým pomáhá rozrůst se o ty správné lidi, uchazečům o práci zprostředkovává jejich vysněnou práci.

Newsletter