Edenred generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards

Společnost Edenred, která byla generálním partnerem 7.ročníku prestižní soutěže v HR marketingu Recruitment Academy Awards věnovala vítězům tří prestižních kategorií firemní benefitní cafeterii Benefity Café, každou v ceně 80 tisíc korun. Ceny zástupci Edenredu předali vítězům na slavnostní ceremoniálu, který se uskutečnil 21. dubna v divadelním sále v prostoru Jatka78.

Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo více než 70 společností a 100 projektů, které soutěžily celkem v 8 kategoriích. Na předních příčkách se umístilo celkem 8 firem.

Edenred věnoval cafeteirii každému z vítězů kategorií Pracovní inzerát roku, Náborová kampaň roku a Referral program roku. Každý účastník galavečera navíc získal od Edenredu přístup do testovací cafeterie Benefity Café s nabitým účtem v hodnotě 1 000 Kč.

Společnost Edenred díky partnerstvím s Recruitment Academy a firmami zapojenými do soutěže posiluje vzájemné vazby s těmi nejlepšími v oboru a získává tím možnost inovovat a doplňovat nabídku svých digitálních benefitů a HR řešení tak, aby co nejvíce vyhovovala zaměstnavatelům, a především jejich zaměstnancům.

Pro představitele nového managementu společnosti Edenred to byla ideální příležitost se po covidovém období poprvé „na živo“ setkat s touto inovativní HR komunitou.

Seznam vítězů 7. ročníku Recruitment Academy Awards:

Recruiter roku: Tamara Ksandrová (Adamcová)

Pracovní inzerát roku: Foxentry

Náborová kampaň roku: Scuk.cz

Referral program roku: Foxconn Czech Republic

Kariérní video roku – malé společnosti: agentura KOFEIN s.r.o.

Kariérní video roku – velké společnosti: Budějovický Budvar n.p.

People’s Choice: Effectix.com

Kariérní stránky roku – malé společnosti: LOGEX

Kariérní stránky roku – velké společnosti: Budějovický Budvar n.p.

 

O společnosti Edenred CZ

Edenred ČR pečuje o 700 000 každodenních uživatelů z řad zaměstnanců, kterým poskytuje služby v síti 57 000 partnerských provozoven. V oblasti digitalizace patří k lídrům českého trhu. Stravenky a volnočasové benefity jsou k dispozici na jedné platební kartě Edenred Card. Karta umožňuje platbu mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay. Čerpání benefitů je možné online díky platformě Edenred Benefity Café.

Skupina Edenred je přední digitální platforma služeb, plateb a také každodenní společník ekonomicky aktivních lidí. Propojuje 50 milionů uživatelů z řad zaměstnanců se 2 miliony partnerů z řad obchodníků, a to prostřednictvím více než 850 tisíc firemních klientů ve 46 zemích.

Edenred nabízí specifická platební řešení pro konkrétní použití zaměřená na potraviny (stravenky), mobilitu (palivo, údržba, mýtné, parkovné), motivaci (například dárkové karty, platformy pro zapojení zaměstnanců) a podnikové platby (virtuální karty).

V souladu se záměrem skupiny, „Obohaťte propojení. Navždy.“, umožňují tato řešení zlepšovat pohodu a kupní sílu uživatelů. Zlepšují i atraktivitu a efektivitu společností, oživují trh práce a místní ekonomiku. Rovněž podporují přístup ke zdravějším potravinám, produktům šetrnějším k životnímu prostředí a ekologičtější dopravě.

10 000 zaměstnanců společnosti Edenred usiluje o to, aby se z propojeného světa práce stal propojený ekosystém, který je bezpečnější, efektivnější a zodpovědnější.

V roce 2020 skupina díky svým globálním technologickým aktivům spravovala obchodní objem téměř 30 miliard EUR, a to především prostřednictvím mobilních aplikací, online platforem a karet.

Edenred je zapsán na burze cenných papírů Euronext v Paříži a je součástí indexů CAC Next 20, CAC Large 60,
Euronext 100, FTSE4Good a MSCI Europe.

Značky a loga uvedená a použitá v této tiskové zprávě jsou ochrannými známkami registrovanými společností EDENRED S.E., jejími dceřinými společnostmi nebo třetími stranami. Bez písemného souhlasu vlastníka je nelze použít ke komerčním účelům.

Newsletter