Edenred motivuje soutěží k bezpečnějším a rychlejším platbám za jídlo a benefity

Společnost Edenred, která je celosvětovým i tuzemským lídrem v oblasti digitalizace benefitů, by ráda podpořila pohodlný a bezpečný způsob placení za jídlo a volnočasové aktivity prostřednictvím mobilních telefonů a hodinek. Za tímto účelem připravila unikátní soutěž zaměřenou na majitele stravenkových a benefitních karet, kteří dosud mobilní platby nevyužívají.

Každý vlastník karty od Edenredu, který v průběhu soutěže poprvé zaplatí svou benefitní či stravenkovou kartou prostřednictvím chytrého telefonu nebo chytrých hodinek, má šanci vyhrát telefon Samsung Galaxy S22 nebo hodinky Samsung Galaxy Watch. Soutěž bude ukončena na konci tohoto týdne.

Atraktivní cenu pak Edenred připravil i pro firmy. Vylosovaná výherní společnost, jejíž alespoň jeden zaměstnanec uskutečnil svou první mobilní platbu, získává zážitkovou gastronomickou show pro 25 lidí s šéfkuchařem Miroslavem Kalinou, známým z televizního pořadu MasterChef, který před otevřením své vlastní restaurace působil v prestižních podnicích jako je Bazar, Aqua, Kampapark, či v restauraci hotelu Hoffmeister.

Edenred v České republice nyní registruje 220 tisíc aktivních uživatelů stravenkových karet a 200 tisíc aktivních uživatelů benefitních karet, z nichž cca 18 procent již využívá výhody mobilních plateb. Kampaň probíhá celkem ve 4 evropských zemích.

O společnosti Edenred CZ

Edenred ČR pečuje o 700 000 každodenních uživatelů z řad zaměstnanců, kterým poskytuje služby v síti 57 000 partnerských provozoven. V oblasti digitalizace patří k lídrům českého trhu. Stravenky a volnočasové benefity jsou k dispozici na jedné platební kartě Edenred Card. Karta umožňuje platbu mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay. Čerpání benefitů je možné online díky platformě Edenred Benefity Café.

Skupina Edenred je přední digitální platforma služeb, a plateb a také každodenní společník ekonomicky aktivních lidí. Propojuje 50 milionů uživatelů z řad zaměstnanců se 2 miliony partnerů z řad obchodníků, a to prostřednictvím více než 850 tisíc firemních klientů ve 46 zemích.

Edenred nabízí specifická platební řešení pro konkrétní použití zaměřená na potraviny (stravenky), mobilitu (palivo, údržba, mýtné, parkovné), motivaci (například dárkové karty, platformy pro zapojení zaměstnanců) a podnikové platby (virtuální karty).

V souladu se záměrem skupiny, „Obohaťte propojení. Navždy.“, umožňují tato řešení zlepšovat pohodu a kupní sílu uživatelů. Zlepšují í atraktivitu a efektivitu společností oživují trh práce a místní ekonomiku. Rovněž podporují přístup ke zdravějším potravinám, produktům šetrnějším k životnímu prostředí a ekologičtější dopravě.

10 000 zaměstnanců společnosti Edenred usiluje o to, aby se propojený svět práce stal propojený ekosystém, který je bezpečnější, efektivnější a zodpovědnější.

V roce 2020 skupina díky svým globálním technologickým aktivům spravovala obchodní objem téměř 30 miliard EUR, a to především prostřednictvím mobilních aplikací, online platforem a karet.

Edenred je zapsán na burze cenných papírů Euronext v Paříži a je součástí indexů CAC Next 20, CAC Large 60,
Euronext 100, FTSE4Good a MSCI Europe.

 

Newsletter