Edenred nabízí cashback při nákupech v Kauflandu, i nadále podobně podporuje i restaurace

Více než čtvrt milionu majitelů stravenkových karet od Edenredu může začít využívat výhodné nákupy potravin ve 135 tuzemských prodejnách Kauflandu. Za každý druhý nákup v minimální hodnotě 500 korun získají cashback ve výši 100 korun. Akce platí až do konce února a je doplňkem dlouhodobého věrnostního programu, kterým Edenred podporuje obědy lidí v restauracích.  

Akce je určena majitelům nejrozšířenější stravenkové karty Ticket Restaurant a držitelům aktivní stravenkové peněženky na kartě Edenred Card. K výhodným nákupům pak stačí mít funkční mobilní aplikaci Edenred a přihlásit se do věrnostního programu.

Cashback v Kauflandu navazuje na podobné akce, které v minulých měsících Edenred organizoval spolu s Lidlem a Billou. „Naším cílem je primárně podpora stravování v restauracích. V době dlouhodobých covidových omezení a časté práce z domova ale chceme reflektovat změnu spotřebitelského chování a nabízet lidem i výhodnou alternativu v podobě nákupu potravin k přípravě jídel. Pohodlí našich zákazníků je pro nás prioritou, proto jsme ke spolupráci vybrali Kaufland s rozsáhlou a oblíbenou prodejní sítí,“ říká Petr Šorna.

Akce s Kauflandem doplňuje věrnostní program v restauracích, který zahájil Edenred hned po prvním covidovém lockdownu loni v létě. Od té doby vrací lidem za každý zakoupený oběd v restauraci zpět na účet 5 korun, v restauracích se speciální nabídkou dokonce 10 Kč. Původně jednorázová aktivita se stala trvalou součástí podpory gastro segmentu v ČR.

Věrnostní program přitom není jedinou výhodou pro držitele stravenkové karty Edenred. V mobilní aplikaci Edenred, která je ke stažení na Google Play i v App Storu, si mohou uživatelé digitálních stravenek vybírat i další slevy a výhody přímo od majitelů a provozovatelů jednotlivých restaurací a ty pak s cashbackem výhodně kombinovat. Věrnostní program je dostupný majitelům stravenkové karty i po registraci na webové stránce vernostniprogram.edenred.cz.

Edenred má v Česku síť více než 20 tisíc partnerských restaurací. Spolupracuje také se všemi nejvýznamnějšími obchodními řetězci potravin na trhu – jeho kartami a papírovými stravenkami lze kromě Kauflandu zaplatit i v Albertu, Bille, Globusu, Lidlu, Penny Marketu, Tescu nebo v e-shopech Rohlik.cz a Kosik.cz

Edenred ČR pečuje o 700 000 každodenních uživatelů z řad zaměstnanců, kterým poskytuje služby v síti 57 000 partnerských provozoven. V oblasti digitalizace patří k lídrům českého trhu. Stravenky a volnočasové benefity jsou k dispozici na jedné platební kartě Edenred Card. Karta umožňuje platbu mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay. Čerpání benefitů je možné online díky platformě Edenred Benefity Café.

Skupina Edenred je přední digitální platforma služeb, a plateb a také každodenní společník ekonomicky aktivních lidí. Propojuje 50 milionů uživatelů z řad zaměstnanců se 2 miliony partnerů z řad obchodníků, a to prostřednictvím více než 850 tisíc firemních klientů ve 46 zemích.

Edenred nabízí specifická platební řešení pro konkrétní použití zaměřená na potraviny (stravenky), mobilitu (palivo, údržba, mýtné, parkovné), motivaci (například dárkové karty, platformy pro zapojení zaměstnanců) a podnikové platby (virtuální karty).

V souladu se záměrem skupiny, „Obohaťte propojení. Navždy.“, umožňují tato řešení zlepšovat pohodu a kupní sílu uživatelů. Zlepšují í atraktivitu a efektivitu společností oživují trh práce a místní ekonomiku. Rovněž podporují přístup ke zdravějším potravinám, produktům šetrnějším k životnímu prostředí a ekologičtější dopravě.

10 000 zaměstnanců společnosti Edenred usiluje o to, aby se propojený svět práce stal propojený ekosystém, který je bezpečnější, efektivnější a zodpovědnější.

V roce 2020 skupina díky svým globálním technologickým aktivům spravovala obchodní objem téměř 30 miliard EUR, a to především prostřednictvím mobilních aplikací, online platforem a karet.

Edenred je zapsán na burze cenných papírů Euronext v Paříži a je součástí indexů CAC Next 20, CAC Large 60,
Euronext 100, FTSE4Good a MSCI Europe.

 

Newsletter