Edenred nově nabízí cashback při nákupech v Bille, doplňuje tak podporu restaurací

Majitelé stravenkových karet od Edenredu se mohou od 7. října těšit na výhodné nákupy potravin ve 241 prodejnách společnosti Billa v celé ČR. Za každý druhý nákup nad 500 korun získají cashback ve výši 100 korun. Akce platí až do 31. prosince letošního roku a je součástí oslav 30 let řetězce Billa na českém trhu.

Akce je určena pro více než 250 tisíc lidí, kteří vlastní stravenkovou kartu Ticket Restaurant nebo mají aktivní stravenkovou peněženku na kartě Edenred. „K účasti v cashbackovém programu pak stačí už jen mít v mobilním zařízení funkční aplikaci Edenred a přihlásit se do našeho věrnostního programu,“ říká Petr Šorna, obchodní ředitel Edenredu.

Cashback v Bille doplňuje rozsáhlý věrnostní program, který Edenred odstartoval již po prvním lockdownu loni v létě. Od té doby vrací lidem za každý zakoupený oběd v restauraci zpět na účet 5 korun. Původně jednorázová aktivita se stala trvalou součástí podpory gastro segmentu v ČR.

Cashback přitom není jedinou výhodou pro držitele stravenkové karty Edenred. V mobilní aplikaci Edenred totiž uživatelé digitálních stravenek mohou získat další slevy a výhody přímo od majitelů a provozovatelů jednotlivých restaurací a ty pak s cashbackem výhodně kombinovat.

Spolupráce s Billou a nabízený cashback má umožnit výhodné nakupování potravin lidem, kteří nemají tolik příležitostí zajít na jídlo do restaurací jako v době před koronakrizí. „Je jasné, že covidová situace bude ještě nějakou dobu doznívat. Lidé často pracují z domova a mají méně možností zajít na teplý oběd nebo si jídlo objednat. Pohodlí našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto nyní nabízíme cashback v jedné z největších prodejních sítí v ČR, kterou Billa disponuje,“ říká Petr Šorna.

Edenred má v Česku síť více než 20 tisíc partnerských restaurací. Spolupracuje také se všemi nejvýznamnějšími obchodními řetězci potravin na trhu – jeho kartami a papírovými stravenkami lze kromě Billy zaplatit i v Albertu, Globusu, Kauflandu, Lidlu, Penny Marketu, Tescu nebo v e-shopech Rohlik.cz a Kosik.cz

Edenred ČR obsluhuje 700 000 každodenních uživatelů z řad zaměstnanců, kterým poskytuje služby v síti 57 000 partnerských provozoven. V oblasti digitalizace patří k lídrům českého trhu. Stravenky a volnočasové benefity jsou k dispozici na jedné platební kartě Edenred Card. Karta umožňuje platbu mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay. Čerpání benefitů je možné online díky platformě Edenred Benefity Café.

Skupina Edenred je přední platforma služeb a plateb a každodenní společník ekonomicky aktivních lidí. Propojuje 50 milionů uživatelů z řad zaměstnanců se 2 miliony partnerů z řad obchodníků prostřednictvím 850 tisíc klientů z řad podniků ve 46 zemích.

Edenred nabízí platební řešení pro konkrétní použití zaměřená na jídlo (stravenky), mobilitu (palivo, údržbu, mýtné, parkování a mobilitu), motivaci (například dárkové karty, platformy pro zapojení zaměstnanců) a podnikové platby (virtuální karty).

Věrný heslu skupiny, „Obohaťte propojení. Navždy.“, umožňují tato řešení zlepšovat pohodu a kupní sílu uživatelů. Zvyšují atraktivitu a efektivitu firem, zvyšují zaměstnanost a podporují místní ekonomiku. Rovněž podporují přístup ke zdravějším potravinám, ekologičtějším výrobkům a šetrnější dopravě.

10 000 zaměstnanců společnosti Edenred usiluje o to, aby se propojený svět práce stal efektivnějším, bezpečnějším a odpovědnějším místem.

V roce 2020 skupina díky svým globálním technologickým aktivům spravovala obchodní objem téměř 30 miliard EUR, a to především prostřednictvím mobilních aplikací, online platforem a karet.

 

Newsletter