Edenred zavádí věrnostní program v obchodech Lidl, ušetřit lze v létě stovky korun měsíčně

Majitele stravenkových karet a stravenek od Edenredu čekají od zítřka (1. 6. 2021) výhodné nákupy potravin ve více než 270 obchodech společnosti Lidl. Edenred sem rozšiřuje svůj úspěšný věrnostní program. Za nákupy zaplacené stravenkovými kartami Edenred mohou lidé získat zpět cashback ve výši stovek korun měsíčně. Program pamatuje i na zaměstnance, kteří dostávají papírové stravenky.

Platit v obchodech Lidl mohou majitelé stravenkových karet Edenredu a jeho stravenek Ticket Restaurant od 10. května. Nyní Edenred ve spolupráci se společností Lidl rozšířil do tohoto řetězce svůj věrnostní program, a to s platností až do konce srpna. „Stokorunový cashback získá každý majitel stravenkové karty za každý druhý nákup v Lidlu v minimální hodnotě 500 korun. Stačí mít stravenkovou kartu Ticket Restaurant nebo stravenkovou peněženku na kartě Edenred, stáhnout si novou aplikaci Edenred a přihlásit se do věrnostního programu,“ říká Jakub Ryba, šéf inovací a marketingu Edenredu.

Zkrátka v Lidlu nepřijdou ani zaměstnanci s  papírovými stravenkami Ticket Restaurant, kteří  ve svých obálkách najdou slevový kupon ve výši 10 % na nákup v tomto řetězci. „Sleva bude platit na prvních 2 000 Kč nákupu a kupon je uplatnitelný do 30. 9. 2021,“ doplňuje Jakub Ryba.

„Navázáním spolupráce s dalším vydavatelem stravenek jsme vyšli vstříc četným přáním zákazníků, kteří nemohli v našich prodejnách svými stravenkami zaplatit. Nyní jsme ve spolupráci se společností Edenred připravili pro naše zákazníky další novinku, a to ve formě cashbacku, díky kterému se nakupování v Lidlu stane ještě výhodnější. Věříme, že držitelé stravenek či stravenkových karet Edenred tuto novinku přivítají,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Edenred i nadále podporuje útraty lidí v restauracích. Jeho aplikace přináší přehled o akčních nabídkách restaurací, ve kterých lze sbírat odměny ve výši 5 Kč za platby obědů. „Počítáme s tím, že služba získá na největší popularitě v následujících týdnech, až se k zahrádkám přidají i otevřené interiéry restaurací,“ konstatuje Jakub Ryba.

Zdroj: Edenred
Zdroj: Edenred

Edenred ČR obsluhuje 700 000 každodenních uživatelů z řad zaměstnanců, kterým poskytuje služby v síti 57 000 partnerských provozoven. V oblasti digitalizace patří k lídrům českého trhu. Stravenky a volnočasové benefity jsou k dispozici na jedné platební kartě Edenred Benefits. Karta umožňuje platbu mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay. Čerpání benefitů je možné online díky platformě Edenred Benefity Café.

Skupina Edenred je přední platforma služeb a plateb a každodenní společník ekonomicky aktivních lidí. Propojuje 50 milionů uživatelů z řad zaměstnanců se 2 miliony partnerů z řad obchodníků prostřednictvím 850 tisíc klientů z řad podniků ve 46 zemích. Edenred nabízí účelová platební řešení pro stravování (stravenky), profesní mobilitu ((palivo, mýtné, údržba, služební cesty motivační pobídky (dárkové poukázky, platformy pro zapojení zaměstnanců) a podnikové platby (virtuální karty). Tato řešení zvyšují pohodu a kupní sílu zaměstnanců, zvyšují atraktivitu a efektivitu společností a oživují trh práce a místní ekonomiku.

10 000 zaměstnanců společnosti Edenred usiluje o to, aby se svět práce stal propojeným ekosystémem, který je každý den bezpečnější, efektivnější a uživatelsky přívětivější.

V roce 2019 skupina díky svým globálním technologickým aktivům spravovala obchodní objem 31 miliard EUR, a to především prostřednictvím mobilních aplikací, online platforem a karet.

Edenred je zapsán na burze cenných papírů Euronext v Paříži a je zahrnut v následujících indexech: CAC Next 20, FTSE4Good a MSCI Europe.

Newsletter