EKOSPOL dokončil stavbu 118 bytů v projektu Viladomy

EKOSPOL v minulých dnech dokončil stavbu 118 moderních bytů v projektu Viladomy Dubeč. Všechny byly prodány půl roku před dokončením. Takřka 95 procent všech bytů mělo svého majitele dokonce před zahájením stavby na začátku loňského roku. Noví majitelé se do svých bytů nastěhují během jednoho měsíce.

Viladomy Dubeč tvoří čtyři viladomy se třemi až čtyřmi podlažími, které se harmonicky napojí na blízké luxusní vily a rodinné domy. Nádherná příroda v okolí, v němž se nachází chráněné území Říčanka, soustava rybníků Lítožnice, Podleský rybník a přírodní památka Rohožník, nabízí ideální bydlení hlavně pro rodiny s dětmi. Ty ocení i kompletní občanskou vybavenost v místě včetně mateřské a základní školy,“ řekl na dnešním slavnostním otevření projektu Viladomy Dubeč Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Atraktivitu projektu dokládá také to, že se všechny byty vyprodaly dlouho před dokončením stavby. „Zájem lidí byl opravdu ohromný. Není ale divu. Nabídli jsme totiž perfektní bydlení ve vyhledávané lokalitě za bezkonkurenční ceny. Díky EKOSPOLU tak více než stovka rodin získala výjimečný domov,“ doplnil Korec.

Projekt Viladomy Dubeč, který vyrostl mezi ulicemi Městská a Kolocova v Praze 10 – Dubči, tvoří 118 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Velikosti bytů začínají na 30 metrech čtverečních, největší nabízí svému majiteli 111 metrů čtverečních. U většiny bytů jsou navrženy předzahrádky, byty v horních podlažích mají jižně orientované střešní terasy. Součástí projektu je 99 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst. Generálním dodavatelem stavebních prací v Dubči je stavební společnost PP 53.

Newsletter