Eurowag a SYGIC spojují síly v rámci dlouhodobých strategií

Společnost Eurowag, která je nejrychleji rostoucím evropským poskytovatelem řešení v oblasti mobility, společně se společností SYGIC, což je jeden z globálních lídrů v oblasti mobilní navigace a lokalizačních služeb, oznámily, že spojí své síly za účelem poskytování špičkových produktů a služeb.

Tento krok představuje spojení know-how, technologií a velkého množství dat, a jeho smyslem je dosáhnout rozsáhlých nákladových úspor zákazníků a inovací v dopravním průmyslu. V současné době jsou chování řidičů a jejich zvyky v oblasti plánování tras založeny převážně na zkušenostech z minulosti a na intuici.

„Prostřednictvím tohoto kroku plánujeme transformovat tento proces na rozhodování založené na datech, které bude šetřit peníze našich zákazníků a zvýší efektivnost jejich podnikání. Naším hlavním cílem je jejich úspěch,“ říká Martin Vohánka, generální ředitel Eurowag.

Tento postup je dalším konkrétním krokem směrem k digitální integraci služeb Eurowag, který přichází po nedávné řadě rozsáhlých investic do modernizace IT infrastruktury společnosti, jejíž pokračování je plánováno do budoucnosti.

„Jsme přesvědčeni, že naše rozsáhlé know-how ve spotřebitelském i firemním segmentu, v oblasti automobilové navigace a lokalizačních řešení ve spojení s know-how přední společnosti podnikající v oblasti finančních technologií, která se zaměřuje na integrovanou mobilitu, povede k revoluci dopravního průmyslu budoucnosti,“ dodává Martin Strigac, generální ředitel společnosti Sygic.

O společnosti Eurowag
Společnost Eurowag, která byla založena před více než 20 lety, je nejrychleji rostoucím poskytovatelem integrované mobility v Evropě. Zaměřujeme se na zjednodušení života společností zabývajících se provozováním komerční silniční dopravy. Jsme připraveni pomáhat naším zákazníkům s provozem více než 300 000 vozidel, která jezdí po zemích Evropy, Asie a Středního Východu – ať již se jedná o platby za palivo a mýtného, vracení daní, telematiku nebo obyčejné poradenství. Naše výrazná orientace na zákazníky a vysoká míra inovací se rovněž promítají do velmi dobrých finančních výsledků – v roce 2017 jsme vykázali nárůst EBITDA o 44 %. Více informací naleznete na www.eurowag.com
O společnosti SYGIC
Společnost Sygic je předním poskytovatelem navigačních aplikací na bázi GPS pro iPhone, Android a připojená vozidla s více než 200 miliony registrovaných uživatelů na celém světě. Podstatou vize společnosti Sygic je vést každého člověka, který je na cestách – soukromé i profesionální řidiče. Spojením chytrých telefonů s osobními auty nebo kamiony pomáhá společnost Sygic udržovat kontakt v rámci rodin a navigovat vozidla na celém světě. A neustále inovovat. Další informace naleznete na webu www.sygic.com

Newsletter