Fairy Tailors obhájili Porsche a nově získali Volkswagen, Lamborghini a Bentley

Kreativní agentura Fairy Tailors uspěla ve společném tendru Porsche Česká republika a Porsche Inter Auto CZ. Získává tak kontrakt na správu sociálních médií. Kromě značek Porsche, Volkswagen osobní vozy, Lamborghini a Bentley zajistí také komunikaci sítě dealerství skupiny Porsche Inter Auto CZ.

Ondřej Tyleček

Fairy Tailors nejsou ve světě výkonných vozů žádnými nováčky. Značku Porsche mají v portfoliu už od roku 2019 a s klientem slaví opakované úspěchy také v prodeji aut skrze Lead Generation kampaně na sociálních sítích. Agenturu nyní čeká významné rozšíření spolupráce o importérská i prodejní zastoupení dalších koncernových značek. „Před čtyřmi lety jsme dostali české Porsche na sociální sítě. Mám radost, že naše poctivé reklamní řemeslo, absolutní zápal pro auta a silná motivace dělat věci skvěle klienta přesvědčili, že budeme tím pravým partnerem také pro další značky z jeho portfolia,“ říká Ondřej Tyleček, Managing Director ve Fairy Tailors.

Důležitým komunikačním cílem napříč značkami je správně uchopit téma elektromobility a pomoci zákazníkům překonat psychologické bariéry, které je dělí od pořízení elektrického vozu. „Dobrá marketingová komunikace je autentická a stojí na silné empatii k zákazníkovi. Ve Fairy Tailors jsme petrolheadi. Máme rádi silná benzínová auta, a přesto si řada z nás příště už koupí elektromobil. Někdo kvůli technologiím, jiný kvůli nízkému těžišti a okamžité odezvě na plyn. Dobře víme, co zákazníky od elektromobility odrazuje, ale taky víme, co je pro elektromobilitu dokáže nadchnout,“ doplňuje Tyleček.

„Fairy Tailors prošli náročným výběrovým řízením ve tvrdé konkurenci renomovaných agentur. Zaujali nás jak po profesionální stránce, tak svým nadšením pro naše značky. Od spolupráce si slibujeme další posílení své pozice ve světě sociálních sítí,“ uvedl David Valenta, PR Manager pro Volkswagen osobní vozy.

„Značka Porsche spolupracuje s agenturou Fairy Tailors dlouhodobě. Ceníme si zejména flexibility a ochoty. Je to partner, na kterého se vždy můžeme spolehnout,“ oceňuje Katarína Ardová, Marketing a PR Manager v Porsche Inter Auto CZ.

Agenturní tým vedený Content Leaderem Tomášem Stehlíkem bude pro Porsche Česká republika a Porsche Inter Auto CZ spravovat více než 30 účtů na sociálních sítích Facebook, Instagram, LinkedIn a TikTok. Smlouva se uzavírá na 3 roky.

O agentuře Fairy Tailors

Fairy Tailors je kreativní a social media agentura s kancelářemi v Praze a ve Zlíně. Agenturu vedou společníci Ondřej Tyleček (Managing Director), Jan Vašík (Executive Director) a Marek Nieslanik (Creative Director). Mezi další významné klienty Fairy Tailors patří SAZKA nebo český výrobce elektrokol Crussis.

O Porsche Česká republika

Porsche Česká republika s.r.o. se sídlem v Praze je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. V naší zemi zastupuje největšího evropského výrobce automobilů Volkswagen Group, jeho značky Volkswagen, Audi, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy, CUPRA a program ojetých vozů Das WeltAuto. Mimořádně široká modelová paleta sahá od kompaktních ekonomických vozů přes prémiové sedany, univerzální SUV až po spolehlivá užitková vozidla. Společnost je členem Porsche Holding Salzburg, nejúspěšnější a největší evropské obchodní skupiny v oblasti automobilů.

O Porsche Inter Auto CZ

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche Holding Salzburg. Rakouská společnost Porsche Inter Auto se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě. Porsche Inter Auto CZ je importérem značky Porsche, výhradním zastoupením Bentley a Lamborghini a největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, SEAT a Škoda v České republice. Disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů. Ročně se v Porsche Inter Auto CZ prodá 22 000 kusů nových a ojetých automobilů. Zároveň poskytuje Porsche Inter Auto CZ přes 500 000 servisních hodin ročně.

Newsletter