Evropské i americké výnosy rostou. Dolar se po pátečních dat z trhu práce obchoduje pod 1,0800 za euro. Měny regionu v závěru minulého týdne oslabily. Koruna reagovala na silný dolar nejméně citlivě a obchoduje se nad 23,75 za euro.

Fakturační programy pro moderní podnikatele

Zdroj: Pexels

Dneska můžete fakturovat i cestou ze schůzky. Fakturu naklikáte za pár sekund, klidně rovnou v mobilu. Chytré fakturační systémy nabízí i spoustu dalších funkcí, které vám usnadní administrativu.

Čtěte, co všechno za vás udělá český fakturační program iDoklad, který používají desítky tisíc českých OSVČ a malých firem.

Faktura za pár sekund

Žádné dlouhé vypisování, s chytrým programem na faktury zadáte jen IČ, položku a kolik fakturujete. Zbytek fakturační program doplní sám – spočítá DPH a klidně i přepočítá částky do eur či dolarů podle aktuálního kurzu ČNB.

Program na faktury díky chytrým funkcím ověří i solventnost zákazníka, automaticky pošle poděkování za včasnou platbu, nebo taky upomínku, když platba nedorazí. Ušetří vám práci i nervy.

Cashflow vidíte v aplikaci

V iDokladu, programu na faktury zdarma vytvoříte profesionální fakturu s QR kódem. Spisovatelka Klára Smolíková o fakturačním programu říká: „iDoklad mi přinesl klid, šetří mi čas a připadám si při fakturování jako profesionál. Dokonce jsem slyšela, že mám ve svém oboru nejhezčí faktury.“

Fakturou to ale nekončí. Kdykoliv chcete vědět, jak jste na tom reálně s penězi, program na faktury vám přehledně zobrazí vaše cashflow – tedy přehled příjmů a výdajů. Propojíte ho také se svou bankou či e-shopem. Z vašeho internetového obchodu pak budou automaticky odcházet objednávky i faktury.

Pokud aplikaci propojíte se svým CRM pro správu kontaktů, vyhnete se přepisování stejných dat do více systémů.

Účetní má přístup k dokladům

Pro účetní vytvoříte do aplikace přístup anebo iDoklad rovnou propojíte s účetním systémem, jako je Money nebo Pohoda. Vaše účetní dostane všechny faktury a prodejní doklady ve správném formátu a vy budete mít účetnictví zpracované rychle a bez chyb.

Chytrý program také sám vygeneruje podklady pro přiznání k dani z příjmů, DPH či kontrolní hlášení. Připravené dokumenty jen nahrajete na Daňový portál a odešlete na úřady.

Využijte chytré fakturační aplikace naplno a podnikejte efektivně.

Newsletter