Fortuna má novou finanční ředitelku

Finanční ředitelkou skupiny Fortuna Entertainment Group, která je největším poskytovatelem kursových sázek ve střední a východní Evropě, se k počátku prosince stala Jaroslava Hirschová. Přichází ze slovenské Primabanky, kde působila na pozici finanční ředitelky a členky představenstva. Ve funkci střídá Michala Vepřeka, který k 31. prosinci ve firmě skončí.

Hirschová má 20 letou praxi v bankovnictví a finančních službách v oblasti řízení financí a kontrolingu, kterou získala v České republice, ve Velké Británii, ve Finsku a na Slovensku. Působila v top manažerských pozicích ve společnostech GE Capital Bank, Česká pojišťovna, ČSOB a Primabanka.

„Na klíčovou pozici CFO skupiny se nám podařilo získat prvotřídní manažerku s řadou zkušeností v řídicích pozicích z prestižních bankovních a finančních institucí. S Jaroslavou budeme společně pracovat na nastavení klíčových procesů a v nadcházejícím období chceme využít veškeré příležitosti k posílení růstu společnosti,“ řekl Per Widerstrom, generální ředitel skupiny.

Newsletter