Evropské výnosy rostou rychleji než americké díky lepším revizím evropských PMI. Dolar obrátil do ztráty nad 1,0480 za euro. Měny regionu drží ztráty. Koruna nad 24,50 za euro.

Green HExagon program je tu! I ty můžeš zachránit planetu

Slož mezinárodní tým, brainstormuj, vymysli originální řešení, zúčastni se bootcampu v Rakousku, poznej nové přátele napříč Evropou, získej světové zkušenosti a vyhraj 5 000 EUR na svůj nápad! Zní ti to jako dobrý plán? Pojď do toho s námi! Přihlas se do programu a zkus navrhnout řešení na environmentální nebo klimatickou výzvu, která ti nedá spát.

Green HExagon je unikátní pre-inkubační program zaměřený na zelené nápady. Byl navržen a stojí na 6 pilířích – vývoji, dovednostech, spolupráci, byznysu, inovacích a životním prostředí. Cílem je na jedné platformě spojit studenty z univerzit z Česka, Rakouska, Estonska a Lotyšska. Vytvořit mezinárodní týmy složené z mladých profesionálů s různými dovednostmi a hledat řešení na environmentální otázky dnešního světa.

Pokud chceš získat nové zkušenosti a máš rád výzvy, připoj se a pojď do toho s námi!

A jak program Green Hexagonu bude vypadat?

Na konci února proběhne zahajovací event – Ideaton, kde se osobně i online potkáme se všemi zájemci, kteří se chtějí do programu zapojit. V rámci úvodního setkání se rozdělíme do týmů a budeme ideovat nad problémy a řešeními klimatických a environmentálních výzev. Cílem bude v následujících 4 měsících postavit i na základě odborných workshopů zaměřených např. na byznys model, pitching, produkt design, finanční model a dalších, smysluplný a ucelený nápad na budoucí startup. V rámci programu proběhne také bootcamp v Rakousku, kde se potkají všechny týmy a mohou si vyměňovat nabyté zkušenosti a nápady na řešení specifických problémů. Vyvrcholením programu je představení ucelených nápadů před odbornou komisí a soutěž o první cenu, která je 5 000 EUR na váš podnikatelský nápad.

Green HExagon je součástí projektu ERASMUS+ čtyř univerzit – České zemědělské univerzity v Praze, Lotyšské univerzity, Univerzity v Tartu a Univerzity aplikovaných věd v Rakousku a jejich inovačních center/podnikatelských inkubátorů. Společný projekt nese název a zaměřuje se na Podnikatelsko-pedagogická partnerství pro posílení inovací a vývoje zelených startupů ve vyšším vzdělávání a má za cíl podpořit růst kompetencí a vzdělávání vysokoškolských pracovníků, studentů, výzkumníků či mladých podnikatelů v rámci tvoření nových podnikatelských nápadů.

Newsletter