Americké výnosy po včerejším poklesu rostou. Dolar zpevnil pod 1,0800 za euro díky silnějšímu poklesu evropských tržních sazeb. Koruna se obchoduje pod 24,40 za euro.

HONOR Magic5 Pro přináší inovace ve fotografování

Značka HONOR se tentokrát spojila s Guinessovými světovými rekordy, aby otestovala úplně nové fotoaparáty připravované novinky HONOR Magic5 Pro. Nová vlajková loď řady Magic, která se představí už 27. února během MWC 2023 v Barceloně, zachytila basketbalového hráče o nový pokus překonání světového rekordu.

V příloze najdete 2 fotografie. Jednu zachytila umělá inteligence (AI) na HONOR Magic5 Pro, kde vidíme dokonale vykreslenou hloubku důležitého momentu pokusu o překonání rekordu. A druhá fotka je zachycení celého natáčení a fotografování ze zákulisí. Tady vidíme, jak si HONOR Magic5 Pro poradil s automatickým zachycením toho nejlepšího momentu.

Abyste měli možnost vidět vysokou kvalitu fotoaparátu HONOR Magic5 Pro, posíláme Vám snímky i v plném rozlišení ZDE: https://we.tl/t-lt0MPc05EM

Víc najdete na:

Sociální sítě Guinessových světových rekordů

Twitter: https://bit.ly/3RU15Jb

Facebook: https://bit.ly/3XrV9Iw

Sociální sítě HONOR CZ/SK

Twitter: https://bit.ly/40O3BF0

Instagram: https://bit.ly/3XtSQVv

Facebook: https://bit.ly/3RYlSvd

HONOR Magic5 Pro jako nová prémiová vlajková loď přináší opět inovace ve fotografování na mobilní telefon. A to je jen malá ukázka toho, co všechno umí.

Oficiální uvedení na světový trh proběhne už 27. února na MWC v Barceloně.

Newsletter