Huawei již počtvrté jmenována volbou zákazníků v oblasti SD-WAN sítí

Zákazníci napříč odvětvími opět volili své favority ze sektoru ICT. Z více než dvaceti dodavatelů technologických řešení pro efektivní správu moderních velkých sítí, které umožňují vzdáleně propojit podnikové sítě včetně poboček a velkých datových center, zvítězila i letos společnost Huawei. V hlasování zákazníků Gartner Peer Insight 2023 získala ocenění Customer Choice za řešení sítě SD-WAN již počtvrté v řadě.

Zdroj: Huawei
Zdroj: Huawei

ena Gartner Peer Insights Customers Choice je udělována podle zpětné vazby koncových uživatelů z řad profesionálů a expertů, kteří mají s hodnocenými produkty či službami své vlastní zkušenosti. Jejich recenze se týkaly různých oblastí produktů a řešení SD-WAN, včetně portfolia funkcí, nasazení, provozu, údržby a servisní podpory. Huawei na platformě Gartner Peer Insight získala 82 recenzí se 100% doporučením, které jí vynesly nejvyšší hodnocení 5 z 5 hvězdiček. Společnost byla také jediným oceněným dodavatelem v této kategorii, který nepochází ze Severní Ameriky, díky čemuž byla též jmenována hlavní volbou zákazníků v regionech Asie a Tichomoří, Evropy, Blízkého východu a Afriky.

„Huawei zvládla konfigurovat zařízení za tři minuty, instalace a zahájení provozu jí zabralo půl dne. Huawei nám pomohla zřídit síť za méně než jeden den, tudíž to neovlivnilo náš provoz,“ ocenil zákazník ze sektoru financí rychlost společnosti Huawei při zavedení nového produktu do chodu firmy. Další uživatelé vyzdvihli především stabilitu, vysokou výkonnost, důvěryhodnost, výbornou zákaznickou podporu i cenovou dostupnost.

„Je pro mě velkou ctí, že jsme v roce 2023 opět jmenováni volbou zákazníků Gartner Peer Insights v oblasti SD-WAN,“ prohlásil ředitel pro řešení SD-WAN ve společnosti Huawei Cchao Tchung-čchiang. „Rád bych poděkoval zákazníkům za uznání vyjádřené našim produktům. V posledních několika letech jsme provedli řadu průzkumů týkající se slabých míst a požadavků zákazníků a neustále jsme inovovali, abychom zlepšili uživatelský zážitek. Zvyšovat naše investice do výzkumu a vývoje hodláme i v budoucnu, abychom poskytovali bezpečnější a inteligentnější řešení SD-WAN.“

Gartner Peer Insights je online platforma pro hodnocení a recenze IT softwaru a služeb. Jejími tvůrci i čtenáři jsou IT profesionálové a další odborníci z odvětví technologií.

O společnosti Huawei

Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízíme integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Naším závazkem je každému jednotlivci, domácnosti a organizaci přinášet digitální řešení pro plně propojený, inteligentní svět.

Ucelená nabídka produktů, řešení a služeb Huawei je současně konkurenceschopná a bezpečná. Pro naše zákazníky vytváříme trvalé hodnoty prostřednictvím otevřené spolupráce s partnery v rámci ekosystému. Pomáháme lidem k jejich růstu, pracujeme na větším komfortu občanů v domácnostech a inspirujeme organizace všech druhů a velikostí k inovativnějším přístupům.

V Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Silně investujeme do základního výzkumu, přičemž se soustředíme na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Máme více než 194 tisíc zaměstnanců a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.

Newsletter