Jedinečný vzdělávací program se světovou reputací je opět přístupný i českým vysokoškolákům

Technologický lídr Huawei již po páté umožní českým vysokoškolákům čerpat ze znalostí svých největších expertů. Do mezinárodního programu Seeds for the Future, který byl spuštěn v roce 2008, se mohou studenti technických oborů vysokých škol hlásit do 15. října 2020. Unikátní školení, které letos poprvé proběhne zcela online, se bude týkat především oblastí nejmodernějších technologií, jakými jsou například cloud, umělá inteligence nebo 5G. 

Program, jehož cílem je v průběhu pěti dní předat vybraným studentů pokročilé znalosti potřebné pro uplatnění se v IT a telekomunikačním sektoru, startuje pro české studenty již 19. října 2020 a je určen pro vysokoškolské studenty z oborů STEM – přírodní vědy (Science), technologie (Technology), technika (Engineering) a matematika (Mathematics). V důsledku pandemie Covid-19 bude program letos probíhat prostřednictvím online přednášek.

Studenti českých vysokých škol se do programu mohou přihlásit prostřednictvím přihlášky, kterou zašlou na emailovou adresu: seeds@huawei.com. Jelikož je přijetí do programu podmíněno absolvováním výběrového řízení, studenti musí svůj zájem doložit zasláním svého životopisu, motivačního dopisu a výpisu hodnocení. Šanci na úspěch si mohou zájemci zvýšit vytvořením krátkého představení svých schopností ve formě videa, článku nebo mini-projektu.

Program je rozdělen na povinné kurzy, volitelné kurzy a praktické workshopy zaměřené na moderní technologie jako jsou 5G, cloud nebo umělá inteligence. Jednotlivé lekce budou probíhat v rozmezí pěti dnů. Studenti se v rámci přednášek seznámí nejen s praktickými informacemi od renomovaných odborníků, ale bude jim zároveň umožněno poznání čínské kultury, jazyka, či dalších kulturně historických reálií.

Po úspěšném splnění všech povinných kurzů, workshopů a jednoho volitelného předmětu bude studentům udělen absolventský certifikát dokládající studentovu jedinečnou zkušenost. Absolvováním programu student získá vhled do nejaktuálnějšího dění v oblasti technologií, ale především i významnou kariérní výhodu.

Více informací o programu lze nalézt na oficiální webové stránce projektu.

O společnosti Huawei

Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízíme integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Naším závazkem je každému jednotlivci, domácnosti a organizaci přinášet digitální řešení pro plně propojený, inteligentní svět.

Ucelená nabídka produktů, řešení a služeb Huawei je současně konkurenceschopná a bezpečná. Pro naše zákazníky vytváříme trvalé hodnoty prostřednictvím otevřené spolupráce s partnery v rámci ekosystému. Pomáháme lidem k jejich růstu, pracujeme na větším komfortu občanů v domácnostech a inspirujeme organizace všech druhů a velikostí k inovativnějším přístupům.

V Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Silně investujeme do základního výzkumu, přičemž se soustředíme na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Máme více než 194 tisíc zaměstnanců a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.

Před 20 lety společnost Huawei založila první evropské výzkumné a vývojové centrum ve Švédsku, což byl první krok ke vzniku vynikající spolupráce na starém kontinentu. V současné době Huawei v Evropě zaměstnává přes 13 300 zaměstnanců a provozuje dvě hlavní regionální kanceláře a celkem 23 výzkumných a vývojových center. Huawei dosud spustila 230 projektů technické spolupráce s více než 150 univerzitami po celé Evropě.

Pro více informací prosím navštivte naše webové stránky www.huawei.com nebo speciální microsite https://www.5gvcesku.cz/
a sledujte nás na:

https://twitter.com/Huawei_Cesko

https://www.facebook.com/HuaweiCesko

Newsletter