Konference IT pro FINANCE se uskuteční už 22. října v Praze

Už po sedmé se budeme snažit zjednodušit život všem finančním ředitelům. Na konferenci zazní 10 příběhů nasazení konkrétních SW nástrojů, účastnit se můžete 6 praktických workshopů a chybět nebude oblíbená panelová diskuse.

Využití AI ve finančním oddělení – kde to jde a kde ne?“ je stěžejní otázkou letošního ročníku.

A o čem přesně bude řeč?

Určitě o automatizaci. Dozvíme se, jak zautomatizovali správu zadávání objednávek v MSD. Jak v Accace pomohla automatizace kontroly účetnictví nebo jak ušetřit čas i peníze při automatizaci operativní evidence majetku.

Davor Jurak, výkonný ředitel ve společnosti Impavidi GmbH, se s námi podělí o zkušenosti automatizace reportingu.

Z dílny společnosti Solitea se dozvíme, že při použití správných prediktivních modelů můžeme přesněji odhadnout firemní cash flow i v dnešní značně chaotické době.

Více informací o akci najdete na www.itprofinance.cz

Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) již od roku 2010 pomáhá odbornému rozvoji finančních pozic a vytváří standardy finančního řízení ve spolupráci s předními univerzitami a zástupci podnikové praxe. CAFIN reprezentuje zájmy více než 440 osob, které mají jedno společné: Finance je baví. Podporujeme výzkum, výuku a vzdělávání na poli finančního řízení; vydáváme odborné publikace a odborný čtyřměsíčník CAFINews. Více na: www.cafin.cz

 

 

 

 

Newsletter