Evropské i americké výnosy rostou. Dolar v lehkém zisku nad 1,0700 za euro. Měny regionu se obchodují do strany. Koruna nad 24,70 za euro a nad 23,00 za dolar.

Konference Wo.men představí sedm inspirativních žen

Třetí ročník konference Wo.men, na níž promluví inspirativní ženy jako například Tereza Salte nebo Pavlína Louženská,  se bude konat 9. dubna v pražské Microsoft Event venue. Akci pořádá institut GrowJOB Petra Ludwiga. Více informací naleznete zde.

Konference jako již tradičně nabídne pohled celkem sedmi zajímavých žen. Slova se ujme například moderátorka DVTV a umělkyně Emma Smetana, vedoucí oddělení inovací a produktu v agentuře 2FRESH a zakladatelka skupiny #holkyzmarketingu Pavlína Louženská. Více o svých zkušenostech s předsudky a stereotypy doplní Denisa Dědičová, lektorka vzdělávání a zakladatelka módní značky Deedivine. Chybět nebude ani Tereza Salte, blogerka a zakladatelka Elite Bloggers Hub, blogerského „obýváku“, kde se schází a tvoří známé české blogerky. Vybraným otázkám se budou věnovat všechny dámy během půlhodinových projevů.

Dubnová konference je v pořadí třetí, kterou v tomto roce GrowJOB představil a zároveň se chystá na mnoho dalších. „Po kritickém myšlení, osobním růstu a ženách se dále zaměříme například na  LeaderShip, kde promluví nejúspěšnější zástupci start-upů, korporací a neziskovek. Veškeré aktuální termíny konaných událostí zveřejňujeme s předstihem na webových stránkách events.growjob.com,“ dodává Aneta Drábková, Marketing & Events manažerka GrowJOB Institute. 

 

Newsletter