Kontaktní centrum AURES Holdings je ve finále největší evropské soutěže call center

Kontaktní zákaznické centrum sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna, AUTO Diskont a Driverama, provozované skupinou AURES Holdings, postoupilo do finále největší evropské soutěže kontaktních center The European Contact Centre & Customer Service Awards 2023. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na finálovém večeru v Londýně 21. listopadu.

„Naše Kontaktní centrum přináší více než polovinu našich obchodů, kterých na výkupu a na prodeji uskutečníme ročně kolem devadesáti tisíc. Jsem hrdá na to, že se kvalita našich služeb potvrdila i v mezinárodním setkání. Postup našeho call centra mezi finalisty celoevropské soutěže kontaktních center je fantastický úspěch, navíc v době, kdy se blíží 25. výročí jeho založení,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, která provozuje mezinárodní síť autocenter AAA AUTO Mototechna, AUTO Diskont a Driverama.

European Contact Centre & Customer Service Awards (ECCCSAs) je největší soutěží kontaktních center v Evropě s nejdelší tradicí, která trvá již 23 let. Soutěž oceňuje kontaktní centra, která jsou lídry v poskytování výjimečných služeb zákazníkům. Mezi hodnotící kritéria patří míra inovací, zlepšování zákaznické zkušenosti, rozvoj svých zaměstnanců a efektivita vlastního fungování.

Kontaktní centrum AURES Holdings přihlásilo do soutěže své projekty v kategoriích „Most Effective Application of Technology“ (Nejefektivnější využití technologie) a „Best Contact Strategy“ (Nejlepší kontaktní strategie) zaměřených na inovace a digitalizaci Kontaktních center ve vztahu k zákaznické zkušenosti.

„Dlouhodobě se zaměřujeme na digitalizování našich Kontaktních center a neustále se snažíme hledat správný balanc mezi obsluhou živým člověkem oproti technologiím s prvky umělé inteligence tak, aby tyto nevyhnutelné změny negativně neovlivňovaly naše zákazníky. Jsem nesmírně hrdý na to, jakým způsobem celý můj tým přistupuje ke všem inovacím. Za poslední rok je velmi znát i změna v chování zákazníků, kteří stále častěji začínají vyžadovat komunikaci s virtuálním operátorem,“ uvedl ředitel kontaktního centra AURES Holdings Petr Havel.

Kontaktní centrum AURES Holdings založila v roce 1998 současná generální ředitelka společnosti Karolína Topolová. V tehdejší době se jednalo v sektoru obchodu s ojetými vozy o naprosto unikátní službu zákazníkům, která síť autocenter AAA AUTO zásadním způsobem odlišila od konkurence. V současnosti patří Kontaktní centrum AURES Holdings se svými 250 operátory mezi největší v tuzemsku. Ročně odbaví na 600 000 příchozích hovorů. Zákazníci však mohou Kontaktní centrum kontaktovat nejen telefonicky, ale např. i e-mailem, prostřednictvím on-line chatu nebo nově i přes WhatsApp a sociální sítě.

Skupina AURES Holdings je letos na trhu již 31 let. Provozuje síť více než 60 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a Německu. Za dobu své existence obsloužila již 3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 90 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Na západních trzích působí prostřednictvím společnosti Driverama. Společnost AURES Holdings je signatářem Declaration of Support for Women’s Economic Empowerment a pravidelně se umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se v roce 2020 umístila v anketě Top Ženy Česka na 1. místě v kategorii manažerek a o rok později v tomto žebříčku vstoupila do Síně slávy. V roce 2022 byla časopisem Forbes vybrána do žebříčku TOP CEO a pravidelně se objevuje v jeho žebříčku nejvlivnějších žen Česka. CZECH TOP 100 ji zároveň v roce 2023 ocenilo cenou Management Excellence Award za 25 let přínosu českému byznysu.

Newsletter