Leo Express spustí autobusovou linku z Prahy do Drážďan

Leo Express spustil prodej jízdenek na novou autobusovou linku mezi Prahou a Drážďany. Autobusy vyjedou 27. dubna 2018 a budou jezdit dvakrát denně v obou směrech. Jsou navázány na vlaky z Olomouce, Ostravska nebo Košic. Do Drážďan se tak cestující s dopravcem Leo Express dostanou rychleji a bez dlouhého čekání na přestup, který jim zabere jen pár kroků.

„Leo Express dále expanduje jako multimodální dopravce a spustí novou linku mezi Prahou a Drážďany, která je provázána s našimi vlaky a minibusovou dopravou. Za nákupy nebo na výlet do Drážďan s námi mohou naši zákazníci jet nejen z Prahy, ale pohodlně i z Pardubic či Košic. Díky návaznosti spojů jim přestup z vlaku na autobus zabere jen pár kroků bez nutnosti dlouhého čekání,“ říká generální ředitel Leo Express Peter Köhler. 

Linka, na kterou mohou zákazníci již nyní zakoupit místenky, bude v provozu od 27. dubna 2018 a bude provozována klimatizovanými autobusy. V nich je samozřejmostí wifi, zásuvky, samoobslužný kávovar nebo láhev vody zdarma ve třídě Economy. Autobus bude navíc disponovat také osmi místy Business Class, kde cestující ocení více místa na nohy a Business balíček. V jeho rámci dostanou druhý nápoj a sladký a slaný snack.

„Možnost výběru vyšší třídy, a ještě komfortnějšího cestování, nabízíme na dané trase jako jediný dopravce. Rozšiřujeme tím náš kvalitní palubní servis do další destinace,“ dodává Petr Köhler.

Za sedadlo ve třídě Economy zaplatí zákazníci 299 korun, v příplatkové třídě Business je to o sto korun více. Do Drážďan se za nákupy nebo za prohlídkou města dostanou díky návaznosti spojů pohodlně také cestující z Moravy nebo ze Slovenska. Cestu z Ostravy nebo Olomouce do Drážďan je možno absolvovat již od 358 korun, ze Zlína od 403 korun.

Newsletter