Evropská inflace klesla, rizikem je zakořeněná jádrová. Dolar zpevnil pod 1,0900 za euro. Z měn regionu je v zisku koruna. Kurz testuje hranici 23,50 za euro.

Lukáš Knotte novým ředitelem značky Infinix pro Česko a Slovensko

Výrobce smartphonů Infinix v srpnu odhalil ceny prvních produktů pro český a slovenský trh. Nyní představuje nového country managera, který bude řídit aktivity výrobce chytrých telefonů v Česku a na Slovensku řídit. Pozici bude zastávat Lukáš Knotte, jenž má dlouholeté zkušenosti z trhu s mobilními a ICT technologiemi.

Lukáš Knotte bude v nové pozici zodpovědný za rozvoj obchodní strategie značky Infinix a budování její pozice na českém a slovenském trhu.

“Aktuální situace na trhu je pro vstup nové značky velkou výzvou. Ale věřím tomu, že Infinix to s přehledem zvládne, protože rozumí potřebám uživatelů, jimž nabízí nejelpší produkty ve své kategorii, které jsou nabité moderními technologiemi. Navíc si myslím, že naše stylové produkty zabodují u mladých lidí, takže očekávám sice náročnou práci, ale rozhodně se na ní těším a je mi ctí značku Infinix uvést na český a slovenský trh,” říká Knotte.

Knotte v uplynulých dvaceti letech působil v českých i mezinárodních firmách na různých obchodních i manažerských pozicích. Zkušenosti z telekomunikací má například z firmy T-Mobile, nebo od výrobců HP, Realme a Huawei. Spoléhá na zkušenosti se zjednodušením procesů, kvalitní práci s portfoliem a dobré vztahy s obchodními partnery.

O značce Infinix:

Infinix Mobility je rychle se rozvíjející technologický brand, který navrhuje, vyrábí a prodává expandující portfolio po celém světě pod značkou Infinix, jež vznikla v roce 2013. Cílí na dnešní mladé díky prvotřídním technologiím a vytváří výkonná, cenově dostupná a skvěle vybavená chytrá zařízení, která přinášejí nejmodernější technologie uživatelům na trzích po celém světě za lákavé ceny. Více informací najdete na:

http://www.infinixmobility.com/cz

Newsletter