Evropské i americké výnosy klesají. Dolar drží ztráty, ale posunul se pod 1,0900 za euro. Měnám regionu pomáhá slabý dolar. Koruna zpevnila pod 26,65 za euro.

Lukáš Knotte novým ředitelem značky Infinix pro Česko a Slovensko

Výrobce smartphonů Infinix v srpnu odhalil ceny prvních produktů pro český a slovenský trh. Nyní představuje nového country managera, který bude řídit aktivity výrobce chytrých telefonů v Česku a na Slovensku řídit. Pozici bude zastávat Lukáš Knotte, jenž má dlouholeté zkušenosti z trhu s mobilními a ICT technologiemi.

Lukáš Knotte bude v nové pozici zodpovědný za rozvoj obchodní strategie značky Infinix a budování její pozice na českém a slovenském trhu.

“Aktuální situace na trhu je pro vstup nové značky velkou výzvou. Ale věřím tomu, že Infinix to s přehledem zvládne, protože rozumí potřebám uživatelů, jimž nabízí nejelpší produkty ve své kategorii, které jsou nabité moderními technologiemi. Navíc si myslím, že naše stylové produkty zabodují u mladých lidí, takže očekávám sice náročnou práci, ale rozhodně se na ní těším a je mi ctí značku Infinix uvést na český a slovenský trh,” říká Knotte.

Knotte v uplynulých dvaceti letech působil v českých i mezinárodních firmách na různých obchodních i manažerských pozicích. Zkušenosti z telekomunikací má například z firmy T-Mobile, nebo od výrobců HP, Realme a Huawei. Spoléhá na zkušenosti se zjednodušením procesů, kvalitní práci s portfoliem a dobré vztahy s obchodními partnery.

O značce Infinix:

Infinix Mobility je rychle se rozvíjející technologický brand, který navrhuje, vyrábí a prodává expandující portfolio po celém světě pod značkou Infinix, jež vznikla v roce 2013. Cílí na dnešní mladé díky prvotřídním technologiím a vytváří výkonná, cenově dostupná a skvěle vybavená chytrá zařízení, která přinášejí nejmodernější technologie uživatelům na trzích po celém světě za lákavé ceny. Více informací najdete na:

http://www.infinixmobility.com/cz

Newsletter