Martin Řezanina se stal partnerem skupiny Realism

Martin Řezanina se po Tomáši Staříkovi stal dalším partnerem skupiny Realism. Developerskou společnost posílil před rokem, a to v reakci na expanzi firmy a chystané akvizice. Nově se bude podílet na všech klíčových rozhodnutích, na rozvoji firemní strategie a tvorbě identity. Nadále vede developerský tým a soustředí se na připravované i plánované projekty.

Martin Řezanina do skupiny Realism nastoupil v létě 2019, aby řídil oddělení developmentu, jeho expanzi formou personálního náboru a práci na přípravě nových projektů. „Za rok působení se potvrdily jak jeho bohaté profesní zkušenosti a dovednosti, tak lidské kvality a přístup. Pod jeho vedením se zefektivnila práce projektového týmu a výrazně přispěl i k rozvoji celé firmy. Proto se nyní oficiálně stává partnerem skupiny Realism. Martin nadále povede oddělení developmentu, ale nově se bude podílet na celkové firemní strategii a na tvorbě identity skupiny. Počítáme s jeho vlivem na všechna důležitá rozhodnutí, která před sebou máme,“ uvádí Martin Hubinger, majitel skupiny Realism.

Nový partner Realism vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze a má za sebou mnohaleté zkušenosti s vedením projektových týmů a s vytvářením developerských strategií. Přes 10 let pracoval pro Unibail-Rodamco, evropského lídra v oboru komerčních nemovitostí, kde odpovídal za rozšíření a renovace Centra Černý Most a Centra Chodov. Z pozice vedoucího projektu měl následně odpovědnost za dva polyfunkční developerské projekty nadnárodního koncernu HB Reavis v České republice.

„ISMUS nelze vykládat čistě jako soubor uměleckých směrů. Je to v první řadě komplex individuálních způsobů smýšlení, filozofických východisek a společenských postojů. Projekty pod značkou Realism reprezentují zcela unikátní a individuální ISMUS. Souhrn rysů a vlastností, se kterým se nemusí ztotožnit všichni, ale ti, kteří ano, pro ty to bude to REAL, to pravé. Stejně jako je jediný a pravý jejich život samotný. Z těchto úvah a názorů plyne způsob, jakým tvoříme naše projekty a pro jaké klienty a partnery zde jsme.“

Developerská skupina Realism [výslovnost: ˈrɪəˌlɪzəm] (dříve T.E) se soustředí na realizaci osobitých projektů odrážejících specifický životní styl svých obyvatel či uživatelů. Značka Realism zastřešuje skrze činnost specializovaných společností hned čtyři segmenty realitního byznysu – development pozemků a projektový management, realizaci staveb, investice do nemovitostí a asset management. Cílem je pokrývat všechna hlavní odvětví nemovitostního trhu a poskytovat tak kompletní servis – od investice přes přípravu projektu a řízení stavby až po následnou správu portfolia.

Skupina Realism dosud zrealizovala projekty Barrandovská zahrada, Truhlárna, Milhouse, Sakura a Bleriot. Formou prodeje projektu s vydaným stavebním povolením dokončila Barrandez-vous. Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad. Byla nominována mezi šest finalistů kategorie Project of the Future v rámci světově největší architektonické soutěže WAN Awards. Zařadila se také mezi šestnáct nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. Dalším úspěšným projektem skupiny Realism je rezidence Truhlárna, která se stala vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018. V ročníku 2019 developer prvenství obhájil s rezidencí Barrandovská zahrada.

Skupina aktuálně rozvíjí několik velkých územních celků v Praze a Brně čítajících dohromady zhruba 1 700 bytů. Pracuje také na nových akvizicích. Ve střednědobém horizontu plánuje expanzi do zahraničí.

Více informací naleznete na webových stránkách www.realism.cz a na tiskovém středisku www.crestcom.cz.

Newsletter