Mews nyní spravuje celé portfolio o 230 ubytovacích zařízení společnosti Strawberry

Největší severská hotelová síť Strawberry provedla již více než 2,5 milionu rezervací prostřednictvím společnosti Mews

Český jednorožec Mews úspěšně ukončil dvouletou integraci svého systému (PMS) a spravuje tak již celé portfolio hotelů Strawberry, které čítá téměř 230 hotelových řetězců a na 9 000 zaměstnanců, pracujících s tímto systémem. Severský hotelový gigant se tak pro Mews, předního cloudového poskytovatele služeb v oblasti pohostinství, rozhodl pro jeho flexibilitu, škálovatelnost a zabezpečení. Mezi hotely Strawberry patří Comfort Hotel, Quality Hotel, Clarion Hotel a Clarion Collection Hotel a přibližně 50 nezávislých hotelů, které nyní všechny spravují své procesy prostřednictvím platformy Mews.

„Během posledních dvou let spolupráce s týmem Strawberry jsme měli nejen možnost se dobře seznámit, ale také jsme díky tomu poznali jejich otevřenost k novým způsobům spolupráce a odhodlání poskytovat pozoruhodné zážitky hotelovým hostům. Tento přístup nám je nejen velmi blízký, je to pro nás také zdroj inspirace k dalšímu růstu. Těší mě, že je nyní každý hotel Strawberry vybaven systémem Mews, a věřím, že nás čeká vzrušující budoucnost,“ říká Matt Welle, CEO společnosti Mews.

Matt Welle, CEO společnosti Mews

Snadno, rychle, bezpečně

Od převedení svého prvního objektu na systém Mews již společnost Strawberry prostřednictvím PMS provedla více než 2,5 milionu rezervací. K tomu každá třetí nemovitost využívá systém Mews Kiosk. Ty hostům poskytují snadnou samoobsluhu s průměrným časem odbavení dvě a půl minuty, a to včetně nákupu doplňkových služeb.

„Tato transformace byla nedílnou součástí naší neustálé snahy o inovace a jsme rádi, že celé naše hotelové portfolio je nyní poháněno systémem Mews. Rychlost, s jakou se naše týmy přizpůsobily novému softwaru, svědčí o jeho snadném používání. Již nyní má velký dopad na provoz a zážitky hostů,“ pochvaluje si Eirik Bogsnes, executive vice president společnosti Strawberry.

Díky snadnému a bezpečnému připojení přes Mews Marketplace je každý hotel společnosti Strawberry v průměru napojen na 15 aktivních integrací. Navíc hotelová skupina používá rozhraní Mews Open API, které otevírá dveře k dalším nástrojům a aplikacím, čímž umožňuje vytvořit prostředí na míru potřebám každého hotelu. Je tak zajištěno, že každý hotel může optimalizovat své procesy a poskytovat nejlepší možné služby svým hostům.

„Implementace systému Mews ve více než 200 objektech byla opravdu velký proces. Každý hotel využívá řadu integrací, které bylo třeba hladce migrovat. Abychom mohli plně využívat Mews Marketplace, aktualizovali jsme celý náš technologický ekosystém a přestavěli více než 20 různých systémů. Všechny zúčastněné týmy odvedly během přechodu na nový systém vynikající práci a zajistily tak zachování vysokého standardu našeho hotelového provozu,“ uvádí Kari Anna Fiskvik, senior vice president technology společnosti Strawberry.

Více o Mews

Mews je český scaleup, který poskytuje ubytovacím zařízením systém pro správu rezervací, check-inů a vyřizování požadavků jejich hostů. Platforma Mews Hospitality Cloud, kterou využívá 5 000 zákazníků ve více než 85 zemích, je navržena tak, aby zefektivnila provoz moderních hoteliérů, vylepšila zážitky hostů a vytvořila ziskovější podniky. Mezi zákazníky patří Generator-Freehand, The Strawberry Group, The Social Hub a Airelles. Mews byl oceněn jako Nejlepší PMS (2024) a zařazen mezi Nejlepší místa pro práci v hotelové technologii (2021, 2022, 2024) společností Hotel Tech Report, stejně jako Nejlepší světový poskytovatel hotelového PMS (2023) a Nejlepší nezávislý světový poskytovatel hotelového PMS (2022, 2023) podle World Travel Tech Awards. Společnost má pobočky v Evropě, Spojených státech a Austrálii.

Strawberry

Strawberry (dříve Nordic Choice Hotels) je jednou z největších hotelových skupin v severském regionu s více než 230 hotely a 18 000 zaměstnanci v severských a pobaltských zemích. Mezi hotely společnosti Strawberry patří řetězce Comfort Hotel, Quality Hotel, Clarion Hotel a Clarion Collection, ale i 50 nezávislých hotelů a dlouholetá značka Strawberry Living.

Newsletter