Americké výnosy středních splatností korigují včerejší růst. Dolar zpevnil pod 1,0650 za euro po nad očekávání horších inxech PMI z Francie. Měny regionu v zisku. Koruna zpevnila pod 24,40 za euro.

Mezinárodní agentura Effectivity otevřela pobočku v ČR pod názvem EFFE Prague

Slovenská mezinárodní agentura Effectivity (EFFE) otevřela své zastoupení v České republice. Jedná se tak o další kancelář mimo domovskou základnu, která bude vystupovat pod jménem EFFE Prague. 

Agenturu vede už dvacátým rokem zakladatel a CEO Daniel Abrahám, který vidí na českém trhu mnoho zajímavých výzev a zároveň velký potenciál. „Neskutečně mě baví exportovat „mozky“ toho nejlepšího ze Slovenska. Praha je první volba pro slovenské agentury, kterým je lokální trh již příliš těsný. Logicky jednak jazykem, jednak dostupností. A je neuvěřitelné, jak se zpětně dokážeme inspirovat zase od českých kolegů a neustále posouvat limity. Po utlumení našich plánů kvůli covidovým opatřením, smíme konečně realizovat naši vizi České a Slovenské federativní agentury,“ uvádí majitel EFFE Prague Daniel Abrahám.

Mezi nejvýznamnější klienty agentury patří aktuálně Kaufland CZ a SK, Tchibo (CZ, SK, PL, HU, CH), Lidl SK, Nay SK a ELECTRO WORLD CZ, Enel, Samsung, Orange Huawei a mnoho dalších. Kreativním ředitelem je Mario Poór, který na této pozici působil například v Mark BBDO či v Respect APP. Zároveň je držitelem více než 60 slovenských a mezinárodních cen za reklamu (Zlatý klinec, Golden Drum, Golden Hammer, Cesta Awards, Cannes Lion shortlist, Epica Awards, Zlatá pecka, Eurobest atd.).

„Mým hlavním cílem a posláním v EFFE Prague bude postavit stabilní a vyzrálý kreativní tým, který dokáže překonávat očekávání klienta a bude každou nově získanou značku do portfolia neustále posouvat dál,“ uvádí kreativní ředitel EFFE Prague Mario Poór.

V současné době se EFFE Prague soustřeďuje na potvrzení pozice leading agentury u svých retailových klientů a optimalizaci agenturního a pracovního procesu po návratu do „předkovidového“ režimu. V další fázi to pak bude postupné rozšiřování klientů o značky jiných segmentů. „Rádi přijmeme jakoukoliv výzvu do férového tendru,“ dodává za EFFE její CEO Daniel Abrahám. 

Představení agentury Effectivity (EFFE) 

Pod mezinárodní agenturu Effectivity (EFFE) spadá EFFE Bratislava, bratislavská agentura Relations consulting, EFFE Croatia a nově i EFFE Prague. Mezi nejvýznamnější klienty patří aktuálně Kaufland, Lidl, Nay, Enel, Tchibo, Samsung, ELECTRO WORLD, Orange a mnoho dalších.  Zakladatelem a CEO je Daniel Abrahám. V roce 2020 byl nominovaný EY na podnikatele roku. Ve stejném roce se EFFE Bratislava stala vítězem soutěže “Office Roku 2020”. V kanceláři agentury EFFE Prague, která sídlí na adrese Betlémské náměstí 351, pracuje ke květnu 2022 celkem 20 lidí. Prostory mimo jiné disponují i vnitřní terasou a relaxační zónou s výhledem na centrum historického města. Nabízí tak ideální místo pro inspiraci pro kreativní a neotřelé nápady.

Newsletter