Mezinárodní FinTech Summer Summit již v polovině srpna

Mezinárodní FinTech Summer Summit se uskuteční 17. srpna. Setkání se uskuteční ve smíchovském technologicko-podnikatelském inkubátoru Node5. Je podporováno Českou FinTech Asociací a bylo vytvořeno na míru evropským profesionálům z oblasti finančních a platebních služeb jako součást série xCEEd.

Neformální celodenní event bude hostit zástupce napříč finanční sférou, jakými jsou banky, karetní asociace, progresivní platební metody a další, aby zde prodiskutovali současný a budoucí status svého odvětví.

Program začne ve 12:00 obědem a networkingem, při kterém si návštěvníci vyberou témata jednotlivých working groups pro pozdnější odpoledne. Na prvotní networking naváže panelová diskuze a keynote speeches. Po coffee breaku budou aktéři diskuze prezentovat na aktuální témata ze světa finančních technologií.

Při dalším coffee breaku budou diskutovat všichni návštěvníci s aktéry diskuze u tematických stolů, kterých bude zhruba 5. Následují krátké a intenzivní ideas speeches a po nich další networking. Poté, asi od 18:00, bude následovat FinTech Networking party, při které budou moct návštěvníci navazovat kontakty a předávat si zajímavé informace. 

Návštěvníci získají nejaktuálnější informace ze světa platebních systémů a dozvědí se vše o budoucnosti oboru od těch nejzkušenějších zástupců evropské FinTech scény. 

Keynote Speakers:

Tony Craddock – General Director, Emerging Payments Association (EPA), Velká Británie – Tony vede nejvlivnější platební asociaci na trhu. Věří, že platby mají sílu zlepšit životy na celém světě. Mluvil na konferencích po celém světě, včetně JAR, USA, Indie, Itálie, Singapuru, Číně, Turecka, Mexika a dalších. Zároveň je non-executive directorem, investorem nebo konzultantem pro několik platebních společností.

Maximilian Power – Head of Business Development, Brickblock.io, Německo – Maximilian započal svou cestu napříč internetem již ve 12 letech, kdy vytvořil první řádky svého nového kódu. Do dneška Max úspěšně vyprodukoval několik Uls pro přední FinTech startupy a měl možnost spolupracovat s největšími mozky ve světe kryptoměn. Zajímá se především o finanční průmysl a blockchain, které se právě v Bricklock.io střetávají.

Pavle Ljujic – Founder, Pannovate, Velká Británie – Pavle má 15 let zkušeností v byznysu z oblasti platebních karet, včetně produktového marketingu, business developmentu a P&L managementu. Zaměřuje se na efektivitu získanou skrz finanční technologie.

Karman Hedjri – CEO, Kalixa, Rakousko – Kamran má přes 20 let zkušeností s vedoucími pozicemi v oblasti fintech & plateb. Vybudoval společnosti napříč hodnotovými řetězci v oblasti platebních služeb v Evropě, severní a jižní Americe. V tuto chvíli vede Kalixa Payments Group. Kamran byl vždy zaměřen na inovaci, akceleraci růstů a vystavování skvělé zkušenosti pro zákazníka.

Gabriele Griesbacher – Director of Operations, Kalixa, Rakousko – Gabriele je výkonná ředitelka provozu ve společnosti Kalixa Payment Group. S online platbami má zkušenosti 17 let. Zaměřuje se na procesy zlepšení, zákaznickou spokojenost a na nastavení ideálního procesu jak optimalizovat a zdokonalit zákaznickou spokojenost.

Jack Nikogosian – Jack dostal přezdívku Bitcoin Jack po tom, co měsíc platil pouze v bitcoinech. Je konzultantem v mnoha společnostech – nahrávacích, IT, právních společnostech a v mnoha dalších. Zároveň je CEO společnosti Aryze, startupu, který vytváří eDKK (Electronic DanishKrone) a budoucnost elektronických “fiat” plateb. Jack je na neustálé misi hledání talentovaných lidí, kteří se chtějí naučit a vytvářet skvělé produkty.

Expert partner – Emerging Payments Association (EPA): http://emergingpayments.org

 

Newsletter