Monitora přidává do monitoringu médií přepis dalších pořadů ČRo

Největší služba pro komplexní real-time monitoring médií a mediální analýzu Monitora představila další rozšíření svých monitorovacích služeb. Nově zákazníkům přináší kompletní manuální přepisy stanic Českého rozhlasu. Spolu s novou verzí aplikace jde o další vylepšení tohoto nástroje, který již teď nabízí kromě rozsáhlé šíře služeb také nejobsáhlejší mediální archiv.

V přepisech radií v Monitoře aktuálně přibyly výstupy z pořadů stanic ČRo Radiožurnál, ČRo Plus, ČRo Dvojka a ČRo Hradec Králové. Na přepisech pracuje 20členný tým, který částečně využívá i strojový přepis. „Monitora využívá nástroje jako automatické zpracování dat, je pro nás však klíčové, aby finální výstup tvořil člověk, v našem případě celý tým zkušených lidí. Díky spojení umělé inteligence a lidského faktoru můžeme zákazníkům nabídnout kvalitní reporting a analýzu na špičkové úrovni a pomoci jim tak šetřit čas strávený monitoringem,“ dodává Tomáš Berger, CEO Monitora.

Monitora svým zákazníkům nabízí pokročilé nástroje real-time monitoringu včetně komplexní analýzy výstupů, e-mailové reporty, přehledné statistiky i monitoring sociálních sítí. Služeb Monitora Media využívá řada významných společností, mezi něž patří Transparency International, AVAST, CzechInvest, TPCA, hlavní město Praha, Ministerstvo dopravy ČR i mnoho dalších firem, které chtějí efektivně komunikovat a vnímat informace v širším kontextu.

Newsletter