Na Investor Prague Show bude k vidění láhev whisky za 80 tisíc

Má název Chivas Regal The Icon a na investorské konferenci v pražském Hotelu International 7.9. bude patřit k tomu nejvýraznějšímu. Do Česka se každoročně dostane jenom 8 lahví tohoto exkluzivního nápoje a kdo se rozhodne koupit, získá hned i exkluzivní degustaci.

Na konferenci tuto nevídanou lahev z Prestige Selection firmy Pernod Ricard, přiveze příští týden znalec a whisky ambassador této značky Zdeněk Kortiš, mimo jiné také majitel baru The Black Stuff v Olomouci.

„Bude mi ctí představit takovýto produkt od prestižní firmy Chivas Regal publiku v Praze,“ uvádí Zdeněk Kortiš a s úsměvem dodává: „U této lahve je velikou otázkou, jestli otevřít nebo čekat na vývoj ceny.“

Její chuť umí nanejvýš básnicky popsat jenom odborník: „Chivas Regal The Icon je vskutku znamenitým blendem – dokonale jemný s intenzivními a příjemnými tóny, které se rozvinou v dlouhý a přetrvávající závěr v ústech. Je mi opravdovou ctí představit tuto luxusní whisky věrnou stylu Chivas Regal,“ říká Master Blender Colin Scott o nové Chivas Regal The Icon.

Pořadatel veletrhu Jindřich Jirásek uvádí, že na veletrh Investor Prague Show jsou zváni všichni, kdo hledají zajímavé způsoby, jak investovat peníze – a to nejen do těch nejvzácnějších edic whisky. „Investiční alkohol je segment, který v Česku čeká velký rozvoj,“ uvedl Jirásek s tím, že už teď je k dispozici řada dražeb těch nejvzácnějších lahví.

Newsletter