Nejlepší české startupy se představí na Pitch Boat Praha 2022

V úterý 30. srpna 2022 se na lodi Gargo Gallery představí česká startupová scéna. Pitch Boat Praha 2022 nabídne v rámci dvou panelových diskuzí přední české investorské špičky. Večer vyvrcholí Pitch Night, v rámci které se představí čtveřice zajímavých českých projektů a následnou party. Mezi řečníky byl i pan radní Vít Šimral za Magistrát hlavního města Prahy.

Těšit se můžete na Vladimíru Činčurovou z Microsoft Central & Eastern Europe. V panelové diskusi How to build your hypergrowth team? moderovanou Petrem Skondrojanisem z COCUMA vystoupí Jan Řežáb z Time is Ltd., David Pavlík z Shipmonk a Lukáš Pastuszek z Pipedrive. V investorské panelové diskusi moderovanou Pavlínou Louženskou z #HolkyzMarketingu zasednou Jiří Skopový z Seed Starter Česká spořitelna, Ondřej Homola z Nation1 VC a Michaela Garajová z kanceláře Sedláková Legal. Večerem Vás provede Michal Horáček a Patrik Juránek.

Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na https://pitchboat.eu. 

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidlně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa.

Akce Pitch Boat jsou mezinárodním formátem, další loď tohoto ražení vypluje na podzim například v Budapešti či v Londýně.

Za podporu děkujeme společnostem Pipedrive, Sedláková Legal, Amper Holding, Nation1 VC, Seed Starter České Spořitelny, Naperto, EverConn, Tiktokuj.cz, Microsoft for Startups, Magistrátu hlavního města Prahy a dalším.

Newsletter