Odborníci z Parimatch Tech a AWS se podělili o zkušenosti

Deset vybraných účastníků absolvovalo pokročilý 5denní kurz o cloudové architektuře a o možnostech platformy Amazon Web Services. Specialisté prošli školením od Parimatch Tech a AWS na výbornou. Během pěti dnů intenzivního učení získali nové dovednosti a znalosti o pokročilých funkcích platformy AWS. Mentoři byli navíc přední odborníci z obou společností, a proto ochotně sdíleli praktické tipy pro práci s cloudovou architekturou.

Andrii Chygarkin – CIO Parimatch Tech

„Kurz je ideální pro hlubší seznámení s mnoha funkcemi systému AWS. Kromě rozsáhlého a komplexního obsahu získali účastníci díky „Hands-on labs“ (název praktických kurzů AWS pozn.red.) a diskusím mnoho znalostí a zkušeností s navrhováním globálních, distribuovaných, bezpečných, odolných a nákladově efektivních řešení,“ sděluje Matthias Augustin, AWS Cloud Consulting | Rozvoj | Výcvik.

Školení bylo rozděleno do modulů: architektonické koncepty, propojování sítí, zabezpečení dat, velká datová úložiště, rozsáhle aplikace atd.

„Je spíše důležité mít komplexní přehled o technologických přístupech a procesech na jedné straně a hlouběji se ponořit do těchto konceptů na straně druhé. Kurz pokročilé architektury AWS je zaměřený na obojí. Klíčem k budování spolehlivých platforem a ziskových služeb je zaměření na většinu aktuálních a důležitých oblastí cloud computingu jako je zabezpečení, zpracování dat a nákladová efektivita. V rámci mentorství s odborníky AWS jsme vedli plodné diskuse a získali praktické znalosti o tom, jak navrhnout a implementovat ty nejlepší aplikace,“ říká Andriy Chigarkin, CIO společnosti Parimatch Tech.

Školení dokončilo celkem 10 profesionálů. Účastníci díky tomu získali nové dovednosti a skvělým doplňkem byla 50% sleva na certifikaci AWS.

Newsletter