Americké výnosy navýšily pokles a dolar ztráty nad 1,0510 za euro. Důvodem nad očekávání slabá data z trhu práce. Měny regionu v zisku. Koruna zpevnila pod 24,40 za euro.

Parimatch Tech: v Čechách o sobě dává vědět čím dál více

Produktová společnost s miliony uživatelů vytváří v Praze výzkumné a vývojové centrum pro 200 lidí.

Mezinárodní produktová společnost Parimatch Tech se nedávno zúčastnila významného veletrhu Jobspin Job & Relocation v Praze. Akce se zúčastnilo více než 2 000 účastníků a více než 15 známých značek, včetně Johnson&Johnson, Anheuser-Busch InBev, AT&T a mnoha dalších.

Tým představil potenciálním uchazečům aktuální příležitosti, mimo jiné pro specialisty na middle + front end, .NET, Python, automatizaci QA, SRE a DevOps. V současné době pracuje v pražském výzkumném a vývojovém centru Parimatch Tech přes 40 lidí, přičemž v příštím roce a půl se plánuje jejich počet zvýšit na 200.

„Naše pobočka v České republice je ve fázi aktivního rozvoje, tvoříme ‚hlavní jádro‘. Rádi bychom přivítali odborníky na střední a vyšší úrovni, kteří se připojí k týmu a budou pracovat na projektech přímo souvisejících s naším hlavním produktem, který využívají miliony lidí po celém světě,“ prozradil technický ředitel společnosti Parimatch Tech Artur Ashirov.

Na veletrhu Jobspin se o své odborné znalosti podělili také zástupci firem. Artur Ashirov vysvětlil hlavní technologické aspekty včetně stacků a technologií, s nimiž tým pracuje a požadavků na inženýry. Marta Yakhno, specialistka na získávání talentů, podrobně popsala náborové procesy společnosti Parimatch Tech.

„Jsme vděční za příležitost prezentovat naši společnost na novém trhu. Těšíme se na spolupráci se všemi, se kterými jsme se setkali, a vyzýváme odborníky, aby se přihlásili na volné pozice a pomohli nám při vytváření inovativních produktů,“ oznámila vedoucí značky zaměstnavatele Nadiya Semenenko.

Na akci se tým Parimatch Tech setkal se svými kolegy na trhu a s více než 200 zájemci. Společnost plánuje v blízké budoucnosti účast a organizaci dalších akcí pro inženýry, produktové manažery a IT specialisty.

Parimatch Tech je mezinárodní produktová společnost, která vyvíjí a poskytuje technická a marketingová řešení pro herní a zábavní průmysl. Společnost sídlí na Kypru a působí celosvětově, její výzkumná a vývojová centra se nacházejí ve čtyřech zemích, z nichž největší je na Ukrajině.

Hi-tech řešení a inovativní přístupy jsou tím, co společnost Parimatch Tech žene vpřed na herním trhu a zůstává základem jejího úspěchu a rozvoje.

Více na: https://parimatch.tech/ a https://parimatch.tech/vacancies/.

Newsletter