PE a VE investoři se opět sejdou v Praze už v dubnu

Zdroj: 0100 Conferences

Evropští investoři Private Equity (PE) a Venture Capital (VC) se 6. dubna 2022 sejdou v Praze, aby se podělili o své zkušenosti z CEE regionu.

Už 11. ročník konference 0100 Conferences zaměřený na region střední a východní Evropy se uskuteční v novorenesanční budově hotelu NH Collection Prague Carlo IV a jeho součástí budou panelové diskuse, workshopy, soukromé debaty a vyhledávaný networking. Pro vybrané účastníky bude tradičně připravena také VIP večeře, novinkou je večerní ochutnávka vín.

Více než 50 řečníků z významných fond

Program konference je nabitý nejen zajímavými tématy, ale také atraktivními jmény z oblasti Private Equity a Venture Capital.

Největší investorská jména z regionu přijedou hovořit o tématech, jako je State of the PE market in the CEE region, How to activate the private capital, Organic vs Venture-Backed Growth, či Fundraising in Private Equity and Venture Capital a mnoho dalších.

O své zkušenosti a postřehy se podělí mimo jiné Milan Kulich (Director, Advent International), Kerim TÜRKMEN (Partner, Mid Europa Partners), Marco Natoli (Head of Lower Mid-Market – Northern, Eastern & Southern Europe, Equity Investments, European Investment Fund) nebo Ondřej Bartoš (Partner, Credo Ventures).

Zdroj: 0100 Conferences
Zdroj: 0100 Conferences

„Jsme velmi rádi, že se můžeme připojit k 0100 Conference CEE v Praze a mít příležitost setkat se s vynikajícími startupy a zakladateli. Fintech ekosystém ve střední a východní Evropě má zatím několik velkých úspěchů s velkým potenciálem do budoucna. V Elevator Ventures budeme podporovat nadějné scaleupy v jejich expanzi v tomto dynamickém regionu i mimo něj, a to s využitím odborných znalostí, networku a firemní síly skupiny RBI,“ říká Maximilian Schausberger, Managing Director Elevator Ventures, který se zúčastní přednášky CEO & VC talks: How to avoid mistakes within the portfolio company.

„Těším se, že se konference zúčastním jako řečník a také jako sponzor. Je to jedinečná příležitost setkat se na jednom místě s lídry v oboru, získat cenné informace a diskutovat o aktuálních tématech,“ dodává Marek Zámečník, CEO společnosti VESTBERRY.

Na konferenci budou zastoupeny společnosti jako EBRD, PFR Ventures, DN Capital, Change Ventures nebo MCI, The Untitled Ventures, Stanton Chase a mnoho dalších.

Úplný program najdete na webových stránkách 0100 Conferences.

0100 Conferences představí několik novinek

Kromě diskusí a keynote projevů budou mít hosté konference řadu příležitostí k navazování kontaktů.

Jednou z letošních novinek je večerní „M&A wine tasting“, který pořádá společnost Intralinks, přední poskytovatel fintech řešení pro sektor fúzí a akvizic. Kromě tradiční VIP večeře 5. dubna pro řečníky, sponzory a vybrané hosty bude další novinkou snídaně pro LP se zájmem o region střední a východní Evropy, na kterou budou pozváni pouze účastníci konference.

Juraj Zámečník a společnost 3IPK, která využívá technologie blockchain a AI v kosmickém sektoru, zvou hosty na workshop o nových kosmických technologiích. S odborníky a podnikateli budou diskutovat o nových příležitostech, které toto rychle se rozvíjející odvětví přináší.

Zdroj: 0100 Conferences
Zdroj: 0100 Conferences

„Rozvoj PE sektoru v regionu střední a východní Evropy je jednou z oblastí, které se společnost Sandberg rozhodla dlouhodobě podporovat. Jsme si vědomi, že pokud zahraniční investoři uvidí úspěšné výsledky místních fondů, atraktivita našeho regionu a alokace kapitálu do regionálních manažerů a projektů se zvýší,“ uvedl Michal Rybovič ze společnosti Sandberg Capital, která je jedním ze sponzorů konference.

„Zároveň chceme v této oblasti vychovávat studenty jako další generaci podnikatelských lídrů, ať už darováním vstupenek na tuto konferenci, nebo prostřednictvím stáží a přednášek.  0100 Conferences vytvářejí jedinečnou platformu pro sdílení zkušeností, nápadů a trendů nejen mezi investory. Proto jsme hrdí na to, že můžeme být opět partnerem nadcházející konference v Praze, která přinese mnoho inspirativních diskusí.“

Pokud se chcete zúčastnit nejlepší investorské konference v Evropě a setkat se s některými z řečníků, moderátorů nebo dalších hostů, zbývá ještě několik desítek posledních vstupenek. Svoji vstupenku si můžete zakoupit na webových stránkách konference 0100 Conferences CEE.

Čtenáři Roklen 24 mají speciální slevu 20 % na vstupenky s kódem CEE22RKLN.

 

Newsletter