Australská centrální banka dále zvýšila sazby. Pomohla tím procyklickým měnám. Euro po včerejším US indexu ISM služeb zpevnilo nad 1,0700 EURUSD. Koruna pod 23,55 za euro.

Podnikatel David Krajný přebírá stoprocentní podíl v RE/MAX Slovensko

Majitel realitní společnosti RE/MAX Česká republika David Krajný, uzavřel dohodu s Richardem Churým, minoritním vlastníkem sítě RE/MAX Slovensko a stává se tak stoprocentním vlastníkem slovenské sítě.

David Krajný dosud kontroloval ve slovenské pobočce šedesátiprocentní podíl. Změna nastává i ve výkonném vedení společnosti – novým generálním ředitelem RE/MAX Slovensko byl jmenován Jan Hrubý, který bude nyní zodpovídat za řízení a rozvoj sítě v Česku i na Slovensku.

„Situaci vnímám jako příležitost k posílení a růstu značky RE/MAX na Slovensku a díky ještě silnějšímu vzájemnému propojení můžeme zcela naplno využívat společné synergie v Česku a na Slovensku,“ vysvětluje David Krajný, prezident RE/MAX Česko a Slovensko.

Dosavadní generální ředitel a spolumajitel Richard Churý se bude i nadále podílet na rozvoji sítě RE/MAX Slovensko.

„Chtěl bych tímto srdečně poděkovat Richardu Churému za všechny roky, po které na Slovensku budoval síť RE/MAX. Především díky němu patříme mezi nejvýznamnější realitní kanceláře na Slovensku. Velmi oceňuji jeho přínos a jsem velmi rád, že se rozhodl i nadále spojit svůj profesní život s naší značkou,“ dodává David Krajný.

„Hodláme se zaměřit především na zvýšení efektivity a sdílení know how, které povede k akceleraci růstu tržního podílu. Klíčovým cílem je pro nás expanze, rozvoj stávající sítě a investice do značky, abychom se stali opravdovým lídrem na slovenském trhu,“ doplňuje Jan Hrubý, nový generální ředitel RE/MAX Česko a Slovensko.

O společnosti RE/MAX Česko

Společnost RE/MAX je nejúspěšnější síť realitních kanceláří po celém světě, za kterou stojí více než 50 let praxe a zkušeností. Na český trh vstoupil RE/MAX v dubnu roku 2005 a jako první na místním realitním trhu zavedl etický kodex, reklamační řád a garanci kvality služeb. Navazuje tak na tradici celosvětového pojetí skutečně kvalitních služeb se zárukou. V současnosti je RE/MAX Česká republika franšízou číslo jedna v prodeji a pronájmu nemovitostí, ale také nejúspěšnějším poskytovatelem franšízových licencí v oblasti realit. V Česku je aktuálně otevřeno 180 poboček a pod značkou RE/MAX pracuje více než 1350 realitních makléřů. Společnost RE/MAX je také hrdým držitelem ocenění Franchisa roku a již po osmé v řadě obhájil RE/MAX známku kvality – Superbrands.

O společnosti RE/MAX Slovensko

V roce 2005 začala společnost RE/MAX působit také ve Slovenské republice, aby zopakovala svůj celosvětový úspěch. Realitní kanceláře RE/MAX se nacházejí po celém Slovensku a v současné době pracuje v síti více než 45 kanceláří. Pravidelná školení našich obchodních partnerů zefektivňuje poskytování všech služeb a je zárukou stálé profesionality. Stejně jako všude na světě RE/MAX vždy chrání zájmy zákazníků, a proto se řídí přísným Etickým kodexem.

 

Newsletter