Pošta bez hranic nově přes BaseLinker

Česká logisticko-technologická služba ze Zlína po nějaké době opět představuje další integraci Pošty bez hranic do nového systému. Nově najdete napojení na Poštu bez hranic v integračním systému BaseLinker, který spojuje služby napříč e-commerce světem.

Spolehlivá integrace jako základ pro expanzi? Zajisté! Mnohokrát se ukázalo, že mít kvalitní datově propojení mezi e-shopem a dopravcem je k nezaplacení. Pokud vše funguje, jak má, vyhnete si zbytečným chybám, zrychlíte expedici a ušetříte spoustu času. Proto potěší, že Poštu bez hranic již integrovali n apř. Balíkobot, TouchStore, FoxDeli, Chameleoon a další. K výčtu integračních služeb se nově připojí i BaseLinker.

Některé systémy je možné napojit i přímo na e-shopovou platformu. K dispozici je plugin pro nejrozšířenější nadstavbu pro e-commerce na platformě WordPress – WooCommerce, kde veškerý výdělek jde na podporu vývojáře.

Nově Pošta bez hranic integrovala oblíbenou platformu pro expanzi, Shopify.

BaseLinker propojuje marketplace, platformy, účetnictví i dopravce

Pokud se díváte na BaseLinker „jen“ jako na dalšího integrátora dopravy, není to tak! BaseLinker spojil nejpoužívanější služby, které e-shopy potřebují. Kromě Pošty bez hranic a dalších dopravců napojil i e-shopové platformy, marketplace, online účetní systémy, online tiskárny, ERP systémy nebo další oblíbený software (např. Slack, Zendesk, Gmail).

Především marketplace si zaslouží speciální pozornost. Poslední roky dochází na evropském e-commerce trhu k větší konsolidaci a velcí hráči vidí marketplace jako příležitost. V integracích tak najdete Amazon, Ebay, Mall, Allegro, Etsy nebo poměrně nový marketplace od Kauflandu. Neztrácí se ani české / nedávno české platformy Zboží, Heureka, zmíněný Mall, Favi nebo Glami.

Propojení Pošty bez hranic a BaseLinkeru

Veškeré informace o propojení Pošty bez hranic s BaseLinkerem najdete na této stránce.

Pošta bez hranic

Česká logisticko-technologická služba ze Zlína, která zajišťuje e-shopům dopravu zásilek do zahraničí. I díky Poště bez hranic mohou české a slovenské e-shopy jako Dedoles, Footshop, Sportisimo, Bonami, Lentiamo, Vivantis nebo Loreal expandovat na mezinárodní trhy snadno a rychle. Momentálně nabízí doručení do všechny států Evropské unie a napojení na více než 50 dopravců. Více na www.postabezhranic.cz.

Newsletter