Americké výnosy po včerejším poklesu rostou. Dolar zpevnil pod 1,0800 za euro díky silnějšímu poklesu evropských tržních sazeb. Koruna se obchoduje pod 24,40 za euro.

POZVÁNKA BCV solutions: Access management – vyhrajte boj nad hesly!

Access Manager je okamžitě použitelný nástroj pro centrální přihlašování uživatelů a federaci jejich identit v interní síti i internetu. Zjednodušuje přihlašování uživatelům funkcí single sign-on (SSO) a single logout (SLO). Umožňuje využívat vícefaktorové přihlášení a zároveň chrání aplikace před útoky na přihlašovací údaje uživatelů.

Spravujte hesla a přístupy chytře také ve vaší organizaci! Jak na to vám ukáží odborníci z BCV solutions na webináři, jehož součástí jsou i živé ukázky.

Co se během webináře dozvíte?

  • O Access Managementu a jeho vztahu k CzechIdM
  • Odborníci vám prakticky ukážou, jak funguje access manager
  • Přínosy pro uživatele, IT a management

Kdy?

Ve čtvrtek 24. 3. 2022 ve 14:00 hodin.

Jak a kde?

Online videokonferencí. Registrovat se zdarma můžete na tomto odkazu: https://blog.bcvsolutions.eu/webinar-access-management-vyhrajte-boj-nad-hesly/

Následně vám bude zaslán link včetně pozvánky do kalendáře.

Pro koho je webinář především určen?

Pro všechny IT pracovníky, managery, náměstky, CEO, CIO, bezpečnostní managery a architekty.

Prezentující:

Zdeněk Burda, hlavní architekt, který se problematice Identity a access managementu věnuje více než 15 let. Má na starost také produktový vývoj CzechIdM a architekturu složitých zákaznických řešení. Navrhoval a dodával řešení Identity managementu například pro ČEZ, NP Šumava, VFN, Kooperativa, Fakultní nemocnice Hradec Králové, Central Group, ČVUT a další.

Aleš Roman, který se Identity managementu věnuje jako obchodník. Měl možnost nahlédnout do mnoha firem a díky tomu zná potřeby zákazníků a dokáže kvalifikovaně poradit.

Pořadatel: BCV solutions s.r.o.

Od: 24. 3. 2022 14:00

Do: 24. 3. 2022 15:00

Místo: Online

WWW stránka: https://blog.bcvsolutions.eu/webinar-access-management-vyhrajte-boj-nad-hesly/

Dostupnost akce: Pro veřejnost

Vstupné: zdarma

Typ: Webinář

Kategorie: IT profesionál

BCV solutions je expert na správu účtů v IT. Pomáhá organizacím zlepšit správu účtů včetně jejich práv a k tomu využívá vlastní řešení CzechIdM. K produktu jsou pravidelně programovány další funkce a vlastnosti.  CzechIdM spravuje organizacím přes 5 milionů účtů v České republice. CzechIdm šetří čas a peníze. BCV solutions je ryze česká společnost působící od roku 2008. Více informací získáte na webu.

Newsletter