POZVÁNKA BCV solutions: Realizace projektů IdM a AM – zkušenosti z reálných projektů

Dovolujeme si vás pozvat na webinář o realizaci Identity a Access management projektů. 

Identity Management (IdM) je centralizovaná správa identit v IT systémech. Umožňuje správným osobám přístup ke správným zdrojům, ve správný čas, ze správných důvodů a s plnou evidencí. IT systémy jsou typicky heterogenní a jsou dostupné po interní síti. Správa je prováděna zásahem administrátora v IdM nebo automatizovanými procesy.

Access Management (AM) jsou procesy, postupy a technologie (SW = Access Manager) používané k řízení a monitorování přístupu k IT systémům. Funkce správy přístupu, jako je autentizace, autorizace, audit důvěryhodnosti a zabezpečení, jsou nedílnou součástí špičkových systémů správy přístupů pro místní i cloudové systémy.

Co se během webináře dozvíte?

Jak dělat projekt Access managementu?

Jak dělat projekt IdM? Jak udělat projekt IdM, aby se stihl včas?

Jak zavést IAM do organizace?

Best practise z projektů

Případové studie z reálného nasazení

Praktická ukázka

Kdy?

Ve čtvrtek 19.5.2022 ve 14:00

Jak a kde?

Online videokonferencí. Registrovat se zdarma můžete na tomto odkazu.

Následně vám bude zaslán link včetně pozvánky do kalendáře.

Pro koho je webinář především určen?

Pro IT manažery, bezpečnostní manažery, pro IT pracovníky a IT architekty, kteří chtějí porozumět této problematice. Rozšíříte si obzory v oblasti správy uživatelských účtů.

Prezentující:

Oblastí realizace projektů vás provede Marcel Poul, který je ředitelem realizace projektů Identity a access managementu. Oblastí správy identit se věnuje více než 10 let. Se svým týmem realizoval projekty jako CETIN, VIG group, Agel, Nemocnice Pardubického kraje, Ministerstvo zahraničních věcí, DPD, Ministerstvo životního prostředí, Oncomed a další.

Dalším prezentujícím je Michal Černý, který je projektovým managerem a odřídil projekty např. Fakultní nemocnice Hradec Králové, VIG group a Oncomed a mnoho dalších. Dříve byl na pozici technického ředitele.

Posledním prezentujícím je Aleš Roman, který se Identity managementu věnuje jako obchodník. Měl možnost nahlédnout do mnoha firem a díky tomu zná potřeby zákazníků a dokáže kvalifikovaně poradit.

Proč je Identity a Access Management důležitý a jaké mají přínosy? Pokud se ještě před samotným webinářem chcete dozvědět o IdM a IAM více, v článku na odkazu níže se s pojmy můžete seznámit.

https://blog.bcvsolutions.eu/identity-a-access-management-iam-proc-je-dulezity/

Pořadatel: BCV solutions s.r.o.

Od: 19.5. 2022 14:00

Do: 19.5. 2022 15:00

Místo: Online

WWW stránka: https://blog.bcvsolutions.eu/realizace-projektu-idm-a-am-zkusenosti-z-realnych-projektu/#registrace

Dostupnost akce: Pro veřejnost

Vstupné: zdarma

Typ: Webinář

Kategorie: IT profesionál

BCV solutions je expert na správu účtů v IT. Pomáhá organizacím zlepšit správu účtů včetně jejich práv a k tomu využívá vlastní řešení CzechIdM. K produktu jsou pravidelně programovány další funkce a vlastnosti.  CzechIdM spravuje organizacím přes 5 milionů účtů v České republice. CzechIdm šetří čas a peníze. BCV solutions je ryze česká společnost působící od roku 2008. Více informací získáte na webu.

Newsletter