Půjčky do výplaty –⁠ 3 nejlepší nabídky v roce 2020

Půjčky do výplaty nebo také půjčky před výplatou představují nebankovní úvěr, který slouží na pokrytí nečekaných výdajů. V některých případech skutečně pomohou vyřešit obtížnou finanční situaci, nicméně stejně jako s jinými nebankovními půjčkami se s nimi pojí jistá rizika. Čím jsou půjčky do výplaty specifické a na co je potřeba dát pozor?

Půjčky před výplatou se řadí mezi krátkodobé půjčky. Jsou poskytovány v relativně malém rozsahu, obvykle v řádu tisícikorun. Jak napovídá sám název, nejčastěji o tento typ krátkodobého úvěru žádají lidé, kteří čekají na výplatu a zároveň potřebují rychle zaplatit složenku, opravu spotřebiče nebo jiný neočekávaný výdaj.

Připsání peněz na účet je u půjček do výplaty velmi rychlé (zpravidla trvá pouze pár minut, maximálně hodin) a u některých společností lze peníze obdržet dokonce i v hotovosti. Splatnost se pohybuje v rozmezí týdnů až měsíců.

Ačkoliv se v případě půjček do výplaty nejedná o nijak závratné částky, je na místě jistá obezřetnost. S většinou půjček před výplatou se pojí velmi vysoká RPSN, což může vést k problémům se splácením. Jak již bylo řečeno, půjčky před výplatou jsou doménou nebankovních společností, které si často účtují velmi vysoké úroky z prodlení.

Podrobnější informace o krátkodobých i dlouhodobých nebankovních půjčkách lze nalézt na webu www.navigatoruveru.cz, který je zaměřen na aktuální nabídku finančních produktů.

Nejlepší půjčky do výplaty v roce 2020

Při výběru nejvhodnější krátkodobé půjčky je důležité dát na recenze lidí, kteří již mají s daným produktem zkušenosti. Samozřejmostí je také zvážit své vlastní potřeby a především možnosti. S výběrem půjčky do výplaty na míru pomůže portál www.pujcka.cz, který spolupracuje výhradně se členy Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Kamali

Kamali, dříve známá jako Japonská půjčka, klientům umožňuje splatit pouze částku, kterou si půjčí. Jedná se o takzvanou bezúročnou půjčku, tedy za předpokladu, že jsou peníze vráceny do 14 dní. Nejsou účtovány ani žádné poplatky a RPSN je tedy nulové. V případě splacení ve lhůtě 30 dní je nutné uhradit poplatek 33 korun za každou půjčenou tisícikorunu.

Noví klienti mohou žádat o 1 000 až 15 000 korun. Žádosti o půjčku Kamali se podávají online a jejich vyhodnocení trvá pouze 1 minutu. Výše druhého a každého dalšího úvěru může být až 20 000 korun.

Zaplo

První půjčku do výplaty zdarma lze získat také u společnosti Zaplo Finance, a to ve výši 1 000 až 16 000 korun. Nulový je jak úrok, tak RPSN, klient tedy i v tomto případě splatí pouze to, co si skutečně půjčil.

Splatnost Zaplo půjčky je 7 až 30 dní a jedná se proto o úvěr vhodný pro uhrazení nečekaných výdajů před výplatou. Mezi další výhody patří odeslání peněz během 15 minut od schválení žádosti a také možnost výplaty v hotovosti v síti trafik GECO.

Viva Credit

Ani půjčka Viva Credit se od ostatních zmíněných neliší, pokud jde o výši úroku a RPSN u prvního úvěru. První půjčka Viva Credit se sjednává bez poplatků i úroků, RPSN je tudíž nulové.

Noví klienti si mohou půjčit 500 až 20 000 korun na 1 až 35 dní. Peníze lze mít již během 30 minut na bankovním účtě, výplata v hotovosti v tomto případě není možná. Podmínky půjčky Viva Credit jsou transparentní a dobře srozumitelné a může se proto jednat o vhodný produkt pro vyřešení finanční nouze před výplatou.

S výběrem půjčky do výplaty pomůže hodnocení klientů, které lze dohledat na různých recenzních portálech.

Pokud se člověk rozhodne pro nebankovní půjčku, měl by se ujistit, že její poskytovatel vlastní licenci České národní banky. Společnosti, které půjčují peníze bez licence pro poskytování úvěrů, operují na hraně zákona a jejich produkty jsou pro dlužníky příliš rizikové. Obvykle se s nimi pojí vysoké poplatky a úroky z prodlení, tudíž ve výsledku přinášejí více škody než užitku.

Newsletter