RegioJet zlevní část lístků o pětinu, LEO Express slevy upravil

Soukromý český železniční dopravce RegioJet zlevní od 7. dubna o pětinu část jízdenek v nejlevnějším tarifu. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Další soukromý dopravce LEO Express v pátek zrušil zákaznickou slevu ve Smile klubu a nabídl stejnou slevu na zpáteční či skupinové lístky a jízdu zdarma pro děti.

RegioJet zavede slevu 20 procent pro držitele svých Kreditových jízdenek, tedy plastových karet dobíjených penězi a sloužících k nákupu lístků. Zlevněny budou všechny jízdenky na vnitrostátních trasách v Česku v nejlevnějším tarifu Standard. Firma má ve vlacích tři tarify lišící se výbavou vozu a kupé.

„Cena jízdenky pro dospělého držitele Kreditové jízdenky bude na trase Ostrava – Praha začínat na 152 korunách, na trase Olomouc – Praha na 120 a na trase Staré Město/Zlín – Praha na 152 korunách. Z těchto snížených cen se budou následně vypočítávat zlevněné jízdenky pro žáky, studenty a další skupiny cestujících, kterým RegioJet ve svých spojích poskytuje zlevněné jízdné,“ doplnil mluvčí firmy Aleš Ondrůj.

Newsletter