Remy design mění logo, součástí je nezaměnitelný symbol

Výrobní firma Remy design, která produkuje truhlářské výrobky na míru pro retailové klienty a individuální klienty, mění logo.

Na začátku stálo rozhodnutí v pokračování zavedeného jména a značky REMY design i v další dekádě života designové firmy, která naplňuje požadavky zákazníků na luxusní atypický nábytek. 

Nechtěli jsme zapomenout na tradici firmy a um klasické truhlařiny, která je dodnes velmi ceněna, a zároveň jsme chtěli přinést svěží vítr v podobě moderních trendů a technologií, které obor truhlářství a zakázkové výroby nábytku významně ovlivňují. Proto se nové logo skládá jak z názvu společnosti, tak i z nezaměnitelného symbolu. Samotné slovo „design“ předurčuje spojení estetických kvalit s funkčností, a právě to jsme se snažili v novém logu reflektovat,“ říká David Zeman, marketing manažer DT-holding a.s., jehož je Remy design součástí.

První, čeho si asi každý v našem novém logu všimne, je celková kompozice – symbol, text a barevnost. Ale tyto aspekty fungují velmi dobře i odděleně. Symbol je nejen zkratkou názvu firmy RD, ale také nabádá ke světoznámému symbolu kvality a jedinečnosti „Copyright symbol“. „Tím chceme jednoznačně říct, že si velmi ceníme a vážíme vlastní práce, nápadů a moderních postupů, které do výroby vkládáme,“ vysvětluje Zeman.

Font písma a seseknuté úvodní písmeno „R“ symbolizují modernost, dravost, rychlost a technologickou vyspělost. Písmeno „E“ odkazuje na zakázkovou výrobu, která zde může představovat prodejní regál, nebo na míru vytvořený designový prvek do bytu.

Volba barev byla pečlivě zvažována. Modrá barva symbolizuje čistotu a energii, zelená zas odkazuje na ekologii a udržitelnost. To jsou hodnoty, které jsou naší výrobě velmi blízké.   

S novým logem jde ruku v ruce nová strategie

Naše primární zaměření je na retailový sektor, kde se specializujeme na vytváření působivých interiérů a elegantních stánků. Kromě toho máme ambiciózní plány na stavbu inovativních kancelářských prostor, které kombinují moderní design s pokročilými AV technologiemi. Třetí oblastí naší expertízy jsou projekty pro koncové zákazníky, včetně stavby a renovace interiérů domů, bytů a luxusních apartmánů. Naše práce je vždy podtržena precizní řemeslnou výrobou z kvalitního dřeva, které je naší hlavní doménou,“ dodává David Zikmunda, výkonný ředitel Remy design.

Newsletter