Dolar dnes ráno zpevnil pod 1,0950 za euro. Měny regionu posílily. Koruna se obchoduje pod 24,35 za euro.

Sberbank přináší nový kontokorent pro nastartování podnikatelů a malých firmem

Od září Sberbank přináší malým firmám a podnikatelům nový Firemní FÉR kontokorent startovací. Poskytuje finanční rezervy bez fixního měsíčního nákladu, klienti tak neplatí žádný měsíční poplatek za správu. Kontokorent také mohou získat bez doložení daňového přiznání či finančních výkazů. Jedná se o produkt startovací, kterým chce banka podpořit podnikání malých firem a podnikatelů, maximální úvěr je ve výši 150 tisíc či 250 tisíc korun.

„Zaměřili jsme se na odbourání dvou nejsilnějších klientských barier pro pořízení firemního kontokorentu. Nově si tak klienti budou moct zřídit finanční rezervu jednodušeji a do doby jejího využití je nijak finančně nezatíží. Pevně věříme, že startovací kontokorent úspěšně doplní naše produktové portfolio a bude oceňovaným nástrojem k podpoře podnikatelských aktivit našich firemních klientů,“ vysvětluje výhody Zdeněk Remr, Head of Products & Campaigns ze Sberbank, „Klientům tak následně budeme schopni lépe a jednodušeji nabídnout i úvěrové produkty s využitím předschválených limitů,“ doplnil.

Firemní FÉR kontokorent startovací je určen pro klienty s Firemním FÉR účtem PLUS a EXTRA. Je poskytován bez jakýchkoliv poplatků za správu. Klienti jej získají jednoduše i bez doložení daňového přiznání či finančních výkazů. Jedná se o produkt startovací, kterým chce banka podpořit podnikání malých firem a podnikatelů. Úvěrový limit je stanoven na 150 tisíc či 250 tisíc korun dle varianty dokládaných dokumentů ke schválení. Zástupci z řad malých firem a podnikatelů ho jednoduše získají na jakékoliv pobočce Sberbank, prostřednictvím webových stránek či call centra.

 Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

 

Newsletter