Sberbank zvyšuje úrok termínovaného vkladu na 2,7 procenta ročně

Sberbank od 6. prosince zvyšuje úrok ročního termínovaného vkladu o sedm desetin procenta na 2,7 procenta ročně. Jedná se o jednu z nejlepších nabídek na trhu. Naposledy banka zvyšovala sazby všech depozitních produktů 15. listopadu.

„Sberbank se rozhodla klientům zvýšit oblíbený roční termínovaný vklad o dalších sedm desetin procenta. Klienti tak u nás získají sazbu 2,7 procenta ročně, která patří k nejlepším na trhu. Chceme tak potvrdit pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedno z nejvyšších úročení depozit,“ uvádí Josef Štengl, Head of Daily Banking, Sberbank CZ.

Termínovaný vklad je možné zřídit jednoduše na kterékoliv pobočce Sberbank. Minimální vklad je 30 000 Kč. Založení a vedení termínovaného vkladu je bezplatné. Klientům, kteří hledají ještě vyšší zhodnocení, banka doporučuje konzultaci na pobočkách, kde bankéři poradí možnosti ohledně investování do podílových fondů.

Termínovaný vklad v Kč 1 rok 2 roky 3 roky
Nová sazba od 6. 12. 2021 2,7 % 2,1 % 2,2 %

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

Newsletter