Skupina CIMEX nakoupila pro svůj provoz elektromobily

Skupina CIMEX patřící mezi největší privátní investory v České republice nakoupila v květnu pro svůj provoz elektromobily. Pokračuje tím ve své strategii zaměřené na inovace a zavádění nejmodernějších technologií do oblastí podnikání, kde to stále není běžné. Hlavním zaměřením skupiny jsou investice do nemovitostí, a to jak v hotelovém, tak administrativním segmentu.

Do inovací se skupina pustila již mnohem dříve. „Rozsáhlou rekonstrukcí právě s akcentem na nové technologie prošla naše hotelová síť OREA Hotels & Resorts, zavedli jsme zde možnost platby bitcoiny, pro správu nemovitostí vlastních i svěřených využíváme drony, a elektromobilita je tak dalším krokem, kterým skupina CIMEX realizuje budoucnost již dnes,“ uvádí Miroslav Kosnar, generální ředitel CIMEX GROUP. Pokoje na hotelích budou vybaveny tablety. Již brzy si klienti budou smět otevřít pokoje pomocí mobilních telefonů.

Skupina CIMEX a OREA Hotels & Resorts však s podporou nejmodernějších technologií nemyslí jen na sebe. Dalším krokem totiž bude vybudování sítě dobíjecích stanic v administrativních budovách a hotelech, která poslouží také zákazníkům.

Nová BMW i3 ve flotile CIMEX GROUP jsou vizionářské v každém směru. Jsou ztělesněním moderního designu a poradí si s nároky mobility v tichosti. Automobil nabijete do 39 minut a získáte dojezd do 200 km. Je vhodný primárně do městského provozu, ale nezklame ani na delší vzdálenosti. Elektromobil BMW i3 je vyroben z materiálů a energií z obnovitelných zdrojů. Jeho životní cyklus je postaven na principu maximální šetrnosti k použitým zdrojům a trvalé udržitelnosti. Interiér je vyroben z bombajského konopí, nikoliv z plastových materiálů na bázi ropy. Při jízdě nevypouští do vzduchu žádné emise a významnou měrou tím přispívá k menšímu znečištění převážně ve městech.

Skupina CIMEX a OREA Hotels & Resorts nastavuje budoucí trendy tím, že využívá nejnovějších poznatků a nejmodernějších technologií a spojuje je s dokonalým designem a uživatelským komfortem.

Newsletter