Skupina Home Credit mění ředitele v Číně, USA a na Filipínách

Skupina Home Credit uskutečňuje rotaci generálních ředitelů dceřiných firem v Číně, ve Spojených státech a na Fililínách. Generálním ředitelem Home Credit Consumer Finance se sídlem v Tchien-ťinu v Číně se od června stane Ondřej Frydrych (46). Současný generální ředitel čínského Home Creditu Igor Přerovský (45) bude od srpna generálním ředitelem Home Credit US se sídlem v Kansas City v USA. Home Credit o tom dnes informoval ČTK.

Generální ředitelkou firmy HC Consumer Finance Philippines se od 1. dubna 2016 stala Annica Witschardová (43), která přichází do mezinárodní skupiny Home Credit z GE Capital ve Skandinávii. Nahradila ve funkci Davida Minola, který se vrací jako regionální výkonný ředietl do pražského ústředí skupiny. Frydrych byl dosud generálním ředitelem ruského maloobchodního řetězce se spotřební elektronikou Eldorado. Ten je součástí skupiny PPF.

Home Credit, založený v roce 1997 v Česku, poskytuje spotřebitelské úvěry ve střední a východní Evropě, Společenství nezávislých států a Asii. Působí v Česku, na Slovensku, v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, Číně, Indii, Indonésii, Vietnamu a rozvíjí aktivity na Filipínách a v USA.

Newsletter