Evropské i americké výnosy rostou. Dolar v lehkém zisku nad 1,0700 za euro. Měny regionu se obchodují do strany. Koruna nad 24,70 za euro a nad 23,00 za dolar.

Skupina Softec loni vykázala rekordní tržby, nejvíc rostly v ČR

Skupina Softec dosáhla v loňském roce nejvyšší konsolidované tržby v historii ve výši 20,8 milionu eur. Nejvíce se skupině dařilo v České republice, kde vyrostla o 18 %. Za úspěchem stojí především nové projekty ve finančním sektoru (např. v České pojišťovně, ČSOB, ČMSS nebo Komerční pojišťovně), diverzifikace portfolia a celkový příznivý ekonomický vývoj.

Pavel Doležal, ředitel pro Českou republiku, k tomu dodává: „Loňský rok byl pro nás velmi úspěšný. Klientům jsme dodali řadu nových řešení, např. v oblasti podpory prodeje, obsluhy zákazníků a regulací. Začínáme být vnímáni jako atraktivní zaměstnavatel – i proto jsme byli schopni přijmout třetinu nových zaměstnanců. Věřím, že v letošním roce bude tento trend dále pokračovat. Již nyní zvažujeme případné stěhování do větších prostor.“

Skupina měla ke konci loňského roku 350 zaměstnanců a působila ve 4 městech: Praze, Bratislavě, Žilině a Prievidzi. Právě poslední dvě jmenovaná slovenská města chce skupina v novém finančním roce výrazně posílit. Její řešení a služby dnes využívají klienti v 9 zemích střední a východní Evropy. K těm nejvýznamnějším se řadí ti ze skupiny VIG, Generali, Raiffeisen, Orange nebo KBC.

Newsletter