TeeTime: 20 let průkopnictví v digitalizaci golfu v Evropě

TeeTime, průkopnická společnost v digitalizaci golfu v Evropě, která se zasloužila zavedení golfového procesu v jeho dnešní podobě v České republice, se připravuje na novou éru růstu a inovací. Za uplynulých 20 let se TeeTime etablovala jako lídr v oblasti popularizace golfového sportu a stala se expertem na vývoj softwaru pro golfová hřiště i hráče. Golfový průmysl je progresivní a společnost si uvědomuje, že vývoj je klíčový proto, aby se mohli udržet na špici tohoto odvětví.

Sára Kubelková, CEO společnosti TeeTime

Vývoj je pro nás klíčový,“ říká Sára Kubelková, CEO společnosti TeeTime a dodává. „Budujeme propracovanou obchodní strategii, jejímž cílem je využít jednoduchou transakci nákupu hry online a přinést hřišti i golfistům něco navíc. Naším cílem je vytvořit soudržnou komunitu, která bude těžit ze své vášně pro golf. Tato komunita bude dokonale propojena se svými oblíbenými hřišti a za svou hru získá odměny od partnerů i od nás.“

Silná firma potřebuje silné zaměstnance

Společnost také nedávno prošla změnou ve vedení, což vedlo k výraznému posunu v jejím fungování. TeeTime se teď zaměřuje hlavně na výkon a realizaci a pracuje na tom, aby jejich produkty byly inovativní a kvalitní. „Teď zrovna onboardujeme skvělé šikovné nováčky. I když jsou někteří možná nováčky u nás, v businessu jsou skutečnými a zkušenými odborníky. Hlavně v marketingu nastane velký zlom. Všichni jsou neskutečně schopní a zaměření na výkon a exekutivu,“ říká Kubelková z TeeTime.

Využití technologií, které teď hýbou celým světem

Mimo jiné TeeTime pracuje i na vývoji nového systému, který nahradí stávající OPS1, se svým partnerem Cleevio. Systémy TeeTime nejsou jen aplikace, ale každodenní nástroje pro práci několika stovek lidí. Nový systém bude jedinečný především svou intuitivností. Příkladem může být i fakt, že žádný z jejich konkurentů zatím nedokáže odbavit golfové hřiště od A do Z.

V plánu je při jeho vývoji využít rovněž umělou inteligenci (AI). AI může pomoci například s individuálními potřebami uživatelů, prací s daty a vytvořením personalizované domovské stránky pro každého hráče, aby se mu zobrazilo jen to, co ho skutečně zajímá.

Jsme nadšeni změnami, které jsme provedli a směrem, kterým se ubíráme. Náš cíl je jasný, platforma, která pro golf a volný čas přinese benefity a pohodlí hřištím a hráčům v celé Evropě. Jsme odhodláni vybudovat soudržnou komunitu, která bude těžit ze své vášně pro golf, a věříme, že s podporou našich skvělých hřišť a velkého know-how, které bylo v průběhu let ve společnosti nasbíráno, můžeme tohoto cíle dosáhnout,“ popisuje Sára Kubelková.

O TeeTime SE

Česká firma, která má za sebou více než dvacet let zkušeností, které ji dovedly až k pozici lídra ve vývoji a provozování golfových systémů. Ve svém portfoliu má více než 700 golfových hřišť a 70 000 uživatelů, včetně zahraničních klientů. Dnes je TeeTime především golfová platforma zprostředkující nákup a rezervaci golfových her a dalších produktů většiny golfových hřišť v ČR.

Newsletter