Tři nejlepší bezúročné půjčky v roce 2020

Bezúročné půjčky jsou výhodné v tom, že je zde možnost půjčit si peníze a nezaplatit už nic navíc. Bezúročné půjčky v dnešní době nabízí nejen banky, ale také nebankovní společnosti. Tento typ půjčky lze získat i například od svého zaměstnavatele. Může se jednat také i o první půjčky zdarma. Co tedy znamená bezúročná půjčka a první půjčka zdarma? Jaké jsou 3 nejlepší bezúročné půjčky v roce 2020? Veškeré informace nabízí tento článek.

Bezúročnou půjčkou se rozumí půjčka, která má úrokovou sazbu 0%. Není zde tedy placen žádný úrok a ve splátkách zaplatí žadatel pouze vypůjčenou částku. Bezúročných půjček existuje hned několik typů:

  • bezúročná půjčka od banky
  • bezúročná půjčka od nebankovní společnosti
  • bezúročná půjčka společníkovi společnosti
  • bezúročná půjčka od zaměstnavatele

Vedle bezúročných půjček existují také první půjčky zdarma, kde je možnost půjčit si rychle malou sumu peněz. Webový srovnávač nabízených bankovních i nebankovních produktů www.navigatoruveru.cz má k dispozici článek s veškerými informacemi ohledně půjček zdarma.

V současné době se nabízí i možnost pro podnikatele, kteří mohou využít bezúročný úvěr pro podnikatele zasažené koronavirem. Tento typ úvěru se týká především malých a středních podnikatelů.

Bezúročná půjčka Zaplo

Společnost Zaplo nabízí bezúročnou půjčku, kterou může mít žadatel již do 15 minut od podání žádosti. V případě, že je první půjčka splacena včas, nabízí Zaplo první půjčku zdarma bez jakýchkoliv úroků a poplatků. Vše lze sjednat z pohodlí domova online či po telefonu.


Zaplo nabízí na svých webových stránkách i online kalkulačku. Splatnost bezúročných půjček Zaplo je až 30 dní a půjčit si lze od 1 000 Kč do 30 000 Kč. Peníze je možné nechat zaslat na bankovní účet nebo vyzvednout v hotovosti v síti trafik GECO.

Bezúročná půjčka Kamali

Bezúročnou půjčku Kamali může sjednat žadatel online z pohodlí domova nebo telefonicky. Půjčka je vyřízena do 10 minut. I zde je nabízena první půjčka zdarma pro poctivé klienty. Půjčit si může fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem v České republice.

Žadatel o bezúročnou půjčku Kamali musí doložit svůj občanský průkaz nebo potvrzení o trvalém pobytu, bankovní účet a mobilní telefon. 


Splatnost bezúročná půjčky Kamali je až 24 měsíců a lze si půjčit 1 000 Kč až 20 000 Kč. Peníze jsou žadateli zasílány na jeho bankovní účet

Bezúročná půjčka Provident

Bezúročná půjčka Provident lze vyřídit nejen na pobočce, ale také telefonicky nebo online z pohodlí domova. Pro získání bezúročné půjčky od Providentu je nutné doložit pravidelný příjem, bankovní účet, e-mail a telefonní číslo. Žadatel o půjčku musí být fyzická osoba starší 18 let s pobytem na území České republiky.

Splatnost bezúročné půjčky Provident je 4 až 48 měsíců a lze si půjčit 6 000 Kč až 170 000 Kč. Peníze jsou klientovi zasílány buď na jeho bankovní účet nebo je možné zažádat o peníze v hotovosti.

Newsletter